Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Lista produktów z podziałem na producenta Unirepatria

Unire Patria oznacza z łaciny „zjednoczyć naród” i taki jest właśnie cel istnienia tej marki, oferującej najwyższej jakości odzież patriotyczną.

Misją Unirepatria jest tworzenie odzieży dla osób kultywujących pamięć historyczną. Celem marki jest przypominać o istotnych wydarzeniach z Historii Polski, hartować w młodych ludziach pamięć o mężnych i bohaterskich wyczynach naszych rodakó

Misją Unirepatria jest tworzenie odzieży dla osób kultywujących pamięć historyczną. Celem marki jest przypominać o istotnych wydarzeniach z Historii Polski, hartować w młodych ludziach pamięć o mężnych i bohaterskich wyczynach naszych rodaków.
Sklep patriotyczny Unire Patria stawia sobie za cel oferowanie odzieży, która pozwoli nie tylko manifestować przywiązanie do wartości patriotycznych, ale także propagować prawdy historyczne.

Oferowane koszulki, bluzy patriotyczne to produkty najwyższej jakości, wykonane ze starannie selekcjonowanej bawełny czesanej o gramaturze 210 gram, pochodzącej z najlepszych łódzkich dziewiarni. Ilustracje na koszulkach projektowane są przez najzdolniejszych polskich grafików oraz nanoszone metodą sitodruku, wzmacnianego naszą autorską technologią, dzięki czemu nadruk jest praktycznie niezniszczalny.
Wszystkie oferowane przez Unire Patria ubrania patriotyczne oraz ich elementy zostały wykonane w Polsce w łódzkich manufakturach i poddane ścisłej kontroli jakości pod względem: trwałości nadruków, kurczliwości, odporności na tarcie i pot.


Ich koszulki narodowe powstają w bardzo małych nakładach, są więc unikalne na tle innych ubrań, a ich charakter sprawia, że wyróżniają się w społeczeństwie.

więcej
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktów
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktów