Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Lista produktów z podziałem na producenta PitBull

koszulki , bluzy, Kurtki Pitbull West Coast

Pit Bull to marka istniejąca na rynku od 1989 roku. Za jej ciągły rozwój i sukces odpowiada ponad przeciętna jakość oferowanych produktów. To co wyróżnia markę spośród innych, to fakt iż odzież uliczna przez nią produkowana jest w odważnej i wyrazistej stylistyce. Przeznaczona jest dla grupy osób, które nie uznają kompromisów, a po przez ubiór mogą wyrażać siebie i swoje poglądy.


Marka Pit Bull zarówno w Polsce jak i innych krajach świata to bez wątpienia numer jeden w odzieży streetwear, sportswear i fightwear. Ciuchy szyte są z przeznaczeniem dla sportowców i profesjonalnych zawodników MMA i BJJ. Firma nie zapomina również o kibicach piłkarskich oraz fanach i miłośnikach: sportów ekstremalnych, psów bojowych czy hip-hopu. 


Podstawowym asortymentem firmy są: bluzy, kurtki i koszulki, jednak oferta wciąż poszerza się o liczne akcesoria, torby sportowe, odzież sportswear (oddychająca odzież outdoorowa), odzież fightwear (specjalistyczna odzież treningowa przeznaczona do sportów walki) a także wiele innych produktów, które bez wątpienia przydadzą się na siłowni, macie czy w octagonie. Pit Bull stawia przede wszystkim na jakość, poczucie komfortu i bezkompromisowy, odważny styl.

więcej

nie ma produktów tego producenta