Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Lista produktów z podziałem na producenta sklep Ultrapatriot

Ultrapatriot to znany producent odzieży patriotycznej

Jak sami twierdzą idea o produkcji odzieży z grafiką patriotyczną narodziła się w 2009 roku. Oferują szeroką gamę wzorów nawiązującą do historii Polski, momentów glorii i chwały, zrywów niepodległościowych oraz narodowych bohaterów a wszystko w stonowanych grafikach i wysokiej jakości materiałów.

Ultrapatriot za misje obrali sobie propagowanie zdrowego polskiego patriotyzmu, tradycji, tożsamości i związanej z tym dumy narodowej, oraz prawdziwego pozytywnego wizerunku polskiego ruchu kibicowskiego. Jednoznacznie odcinają się od jakiejkolwiek opcji politycznej sygnalizując swoją niezależność w tym obszarze. 


Swoje produkty określają jako odzież uliczna w patriotycznym klimacie. Oferta skierowana jest do osób kibicujących Polsce pod każdym względem, propagujących polski patriotyzm, tożsamość narodową i sympatyzujących z  ruchami kibicowskimi. Identyfikują się z polską sceną kibicowską. Deklarują misje zjednoczenia wszystkich kibiców niezależnie od poglądów politycznych. Produkcja asortymentu odbywa się na terenie Polski a w większości we własnej manufakturze.


Produkty sygnowane logo producenta Ultra Patriot charakteryzują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem. Priorytetem marki jest oferowanie klientom wysokiej jakości produktów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Wszystkie wzory oraz napisy umieszczone na materiale cechuje ogromna trwałość, dzięki czemu odzież patriotyczna służy przez długi czas. Oferta jest na tyle rozbudowana i szeroka, że każda osoba znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Pamiętaj, że odzież uliczna to nie tylko nawiązanie do sygnatur, historii, czy symboli. To produkty modne, o ciekawej stylistyce, dzięki którym możesz wyglądać niepowtarzalnie.


Pamiętaj, że odzież uliczna Ultra Patriot to także dokonały pomysł na prezent. Z pewnością podarunek wywoła wiele uśmiechu na twarzy i zostanie odebrany z radością. Wystarczy wybrać wyrób dopasowany do upodobań bliskiej Ci osoby oraz zadbać o odpowiednie opakowanie. Ubranie możesz wręczyć kibicowi, miłośnikowi polskiej historii, czy wielbicielowi ojczystych tradycji.

więcej
Wyświetlono 1 - 15 z 15 produktów
Wyświetlono 1 - 15 z 15 produktów