Kategorie

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Lista produktów z podziałem na producenta Red is Bad

Red is bad to Polska marka produkująca odzież w segmencie premium.

To jedna z pierwszych polskich marek odzieżowych. Produkuje odzież patriotyczną dla osób dla których wolność i duma z historii naszej ojczyzny jest ważna. To marka produkująca ubrania patriotyczne o najwyższej jakości. 100% odzież patriotycznej produkują w Polsce. W asortymencie znajdziemy koszulki patriotyczne męskie i damskie jak i bluzy patriotyczne dla mężczyzn i dla kobiet oraz koszulki sportowe, dresy, spodenki, leginsy. 

Pełny wybór odzieży uzupełniają dodatki takie jak portfele, paski oraz czapki. Grafiki patriotyczne Red is Bad przedstawiają Polskich bohaterów, heroizm naszych rodaków, momenty chwały w walce o naszą niezależność. Każdy kto kocha Polskę znajdzie coś dla siebie.


Inspirację czerpią wprost z kart historii naszej ojczyzny i tworzą piękne ubrania patriotyczne, narodowe, historyczne. Można śmiało powiedzieć , że jako element wyróżniających ich wśród innych marek wybrali najwyższą jakość wykonania. Kupując ich odzież, koszulki patriotyczne z orłem, bluzy z husarią lub godłem Polski, koszulki termoaktywne lub rashguard z kotwicą Polski Walczącej mamy pewność , że posłuży nam przez lata.     

więcej
Wyświetlono 1 - 51 z 51 produktów
Wyświetlono 1 - 51 z 51 produktów