Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Lista produktów z podziałem na producenta Red is Bad

Red is bad to Polska marka produkująca odzież w segmencie premium.

To jedna z pierwszych polskich marek odzieżowych. Produkuje odzież patriotyczną dla osób dla których wolność i duma z historii naszej ojczyzny jest ważna. To marka produkująca ubrania patriotyczne o najwyższej jakości. 100% odzież patriotycznej produkują w Polsce. W asortymencie znajdziemy koszulki patriotyczne męskie i damskie jak i bluzy patriotyczne dla mężczyzn i dla kobiet oraz koszulki sportowe, dresy, spodenki, leginsy. 

Red is Bed jest jedną z pionierskich polskich marek. Zajmuje się produkcją odzieży patriotycznej dla szczególnej kategorii osób, którzy kochają nasz kraj, dumni są z wolności i naszej polskiej historii, dla których słowo „Ojczyzna” oznacza bardzo dużo. Red is Bed produkuje odzież patriotyczną z materiałów najwyżej jakości – najlepiej wyselekcjonowanych, dlatego odzież jest nie tylko estetyczna i wygodna, ale również bardzo trwała i przeznaczona na lata użytkowania. W bogatym asortymencie producenta znaleźć można niemal wszystko: koszulki patriotyczne dla mężczyzn i kobiet, bluzy patriotyczne męskie i damskie, a także koszulki sportowe, leginsy, spodenki, dresy.


Poza odzieżą Red is Bed ma w ofercie także wiele odzieżowych dodatków, takich jak: portfele, czapki oraz paski. Na grafikach znajdujących się na odzieży i innych elementach odzieżowych znajdują się Polscy bohaterowie, heroiczne wydarzenia Wielkich Polaków, którzy na zawsze zapisali się na kartach naszej historii. Znaleźć można i odzież z grafiką upamiętniającą momenty chwały Polaków walczących o wolność i suwerenność kraju. Każdy, kto czuje się Polakiem, kocha Polskę i wszystko co polskie, na pewno zauroczy się tą odzieżą i wybierze coś dla siebie, a może nawet i dla innych członków rodziny?


Projektanci i producent odzieży patriotycznej inspirację czerpią prostu z kart polskiej historii. Stanowi to mocny impuls do zaprojektowania i wyprodukowania takiej odzieży, którą się nosi z dumą i podniesionym czołem, która, poza tym że jest elementem ubrania, symbolizuje i wyraża polskość, szacunek dla Ojczyzny i uczucia, bez których trudno sobie wyobrazić pielęgnowanie polskości.


Red is Bed tym właśnie się wyróżnia spośród innych producentów i marek, że produkuje odzież z dbałością o najmniejszy detal. Każda grafika na odzieży patriotycznej jest doskonale opracowana i trwała, tak, by długo służyła i wyrażała narodowe wartości i symbole. Materiały, z których wykonano odzież patriotyczną, są mocne, trwałe, nie niszczą się podczas prania. Można bez żadnych obaw codziennie nosić koszulkę patriotyczną z orłem czy bluzę z husarią, godłem Polski, koszulkę termoaktywną lub rashguard z kotwicą Polski Walczącej. Nie trzeba martwić się, że często ich używamy. Odzież na pewno się nie zniszczy i nie straci kolorów. To garderoba przeznaczona na długi czas użytkowania.

więcej
Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów
Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów