Koszulka patriotyczna 100 lat niepodległości

Koszulka z nadrukiem „100 lat niepodległości” spodoba się patriotom, ceniącym możliwość bycia obywatelem wolnego kraju. W 2018 roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach, jest to idealna okazja na to, aby uczcić tę historyczną datę i pokazać, że pamiętamy i cieszymy się z suwerenności.

KLIKNIJ w zdjęcie by zobaczyć więcej

Informacje o produkcie

dostępna od reki

Jeśli zamówisz w ciągu: 0h 00m 00s
Zamówienie zostanie dostarczone:
.

77,99zł

Więcej informacji

Koszulka patriotyczna 100 lat niepodległości

Niepodległość jest dobrem najwyższym dla każdego narodu. Na co dzień nie myślimy o tym , nie doceniamy komfortu życia w suwerennym kraju ale nasi dziadowie niemieli tyle szczęścia. Przez blisko 123 lata byli zniewoleni pod zaborami podlegając brutalnej germanizacji i rusyfikacji. 

Czarna koszulka z krótkim rękawem to świetna opcja dla każdego Polaka. Producentem produktu jest Surge Polonia – marka znana z tworzenia odzieży patriotycznej wysokiej klasy. Produkt Wykonany został z oddychającego materiału, zapewniającego komfort i swobodę w każdej sytuacji.

Ten modny t-shirt męski na pewno przyciągnie uwagę każdego, kto interesuje się historią, ale również panów, poszukujących koszulki przewiewnej i modnej, która świetnie dopasuje się do dżinsów, spodni dresowych lub krótkich spodenek. Produkt odporny jest na wielokrotne pranie i posiada ultratrwałe nadruki sitodrukowe, które nie ścierają się pod wpływem środków czyszczących.

Jest to wysokiej jakości koszulka z krótkim rękawem z motywem narodowym, będąca nie tylko wspomnieniem ważnego wydarzenia historycznego, ale również stylowym i wygodnym ubiorem dla każdego modnego faceta.

Każdy posiadacz tej unikalnej koszulki będzie mógł poczuć się wyjątkowo i nie pozostanie niezauważony.

- Ultratrwałe nadruki sitodrukowe

- Materiał odporny na wielokrotne pranie

- Taśma w barwach narodowych

- Tkanina koszulowa na karczku

- Wszywka żakardowa u dołu koszulki

- Zapakowana w estetyczne opakowanie

 Tabela rozmiarów w galerii zdjęć

Powiązane

30 produktów w tej samej kategorii