• produkt wysprzedany
Koszulka męska Rycerz
Koszulka męska Rycerz
Koszulka męska Rycerz
Koszulka męska Rycerz
Koszulka męska Rycerz

Koszulka męska Rycerz

Koszulka męska z nadrukiem, przedstawiającym rycerza w pełnej zbroi. Ciekawy design, solidne wykonanie. Materiał 100% bawełna.

Więcej szczegółów expand_more

PAN
0
produkt wysprzedany
48,99 zł
 • Tania wysyłka
 • product payment

  Opis

  Koszulka męska Rycerz

  Modna koszulka męska z nadrukiem, przedstawiającym średniowiecznego rycerza w pełnej zbroi. W dobie technologicznego rozwoju wciąż uwielbiamy historie o bohaterach, którzy podczas walki musieli wykazać się sprytem i umiejętnościami szermierki. Ten model koszulki z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom historii średniowiecznej oraz opowieści o rycerzach.

  Na przedniej stronie koszulki z krótkim rękawem widzimy sylwetkę rycerza na polu walki. Na plecach grafika przedstawia atrybut wojownika – miecz oraz słowa rycerskiej pieśni. Całość robi bardzo ciekawe wrażenie, a solidne wykonanie t-shirtu dopełnia całości. Najlepszej jakości bawełna połączona z nowoczesnym sitodrukiem to kompozycja, która składa się na produkt wytrzymały i modny.

  Panowie, którzy lubią wygodę i cenią sobie dobrą prezencję, z pewnością zwrócą uwagę na koszulkę z rycerzem. Model ten wyróżnia się oryginalnym stylem, który z łatwością dopasujemy do codziennej garderoby.

  Parametry

  Wymiary: TABELA ROZMIARÓW w galerii zdjęć produktu
  Materiał: 100% jakościowa bawełna
  Grafika: profesjonalny trwały nadruk
  Gramatura: podwyższona 190g