• produkt wysprzedany
Koszulka patriotyczna Polska Walcząca
Koszulka patriotyczna Polska Walcząca
Koszulka patriotyczna Polska Walcząca
Koszulka patriotyczna Polska Walcząca
Koszulka patriotyczna Polska Walcząca

Koszulka patriotyczna Polska Walcząca

PAN64
produkt wysprzedany
59,99 zł
 • Tania wysyłka
 • product payment

  Opis

  Koszulka patriotyczna Polska Walcząca - Cichociemni Wywalcz wolność.

  Piękna koszulka w oznaką Cichociemnych i napisem Wywalcz o Wolność lub Zgiń.  Elementami grafiki jest orzeł polski trzymający w szponach kotwicę - znak Polski Walczącej. W tle widoczni Cichociemni w trakcie desantu. 

  Koszulka patriotyczna męska Polska Walcząca w kolorze czarnym jest produktem, który przyciągnie wzrok każdego patrioty. Jej głównym tematem są Cichociemni – doskonale wyszkoleni spadochroniarze, wysyłani do walki z Niemcami w najbardziej niebezpiecznych miejscach okupowanej Polski. W przedniej części widnieją członkowie tej elitarnej jednostki podczas desantu. Nad nimi czuwa waleczny Orzeł trzymający w szponach znak Polski Walczącej oraz napis: „wywalcz wolność lub zgiń” stanowiący maksymę bohaterskich partyzantów. Koszulkę wykonano z niezwykle trwałej bawełny rurkowej czesankowej o gramaturze 185g. Jest to materiał przewiewny, lekki i łatwy w pielęgnacji. Kołnierzyk wzmocniono taśmą i podwójnym przeszyciem. Wszystkie nadruki powstały z wykorzystaniem nowoczesnej technologii sitodruku. Noszenie koszulki Polska Walcząca jest wyrazem przywiązania do Ojczyzny i szacunku do jej historii.

  Koszulka inspirowana Odznaką które otrzymywali za skok bojowy polscy spadochroniarze i Cichociemni w czasie II wojny światowej są inspiracją tej koszulki.  Pikujący orzeł trzymający w szponach wieniec laurowy jest metaforą siły, odwagi i głębokiej wiary w zwycięstwo. Noszony na mundurze wojskowym był symbolem solidarności, jednoczył elitarną grupę żołnierzy, których celem było dostanie się do Warszawy „najkrótszą drogą”.

  Zdjęcia niestety nie oddają w pełni jej wyglądu. Grafika świetnie komponuje się na czarnej bawełnie co sprawia , że koszulka jest wyjątkowo atrakcyjna dla patriotów, miłośników historii Polski, osób związanych z militariami. szczerze polecamy.

  Materiał:
  skład: 100% bawełna czesankowa, 
  Wzmocniony lycrą ściągacz
  t-shirt / koszulka o gramaturze 185 g/m²
  brak szwów bocznych 
  wykonana z niekurczliwego materiału
  luźny krój
  taśma i podwójny szew wokół wykroju szyi
  rękawy i dół z podwiniętym brzegiem
  wszelkie nadruki na koszulce naniesione wytrzymałą techniką sitodruku

  Kolor: czarna

  Tabela rozmiarów w galerii zdjęć

  Parametry

  Wymiary: TABELA ROZMIARÓW w galerii zdjęć produktu
  Materiał: 100% jakościowa bawełna
  Grafika: profesjonalny trwały nadruk
  Gramatura: podwyższona 190g