Koszulka męska Żołnierze Wyklęci


Żołnierze powojennego antykomunistycznego podziemia byli nazywani przez ZSRR bandytami reakcyjnego podziemia. Walczyli przeciwko nowemu okupantowi ryzykując i poświęcając swoje życie.

Informacje o produkcie

dostępna od reki

63,99zł

Więcej informacji

Koszulka patriotyczna Żołnierze Wyklęci

Męska koszulka patriotyczna upamiętniająca żołnierzy wyklętych na pewno zwróci uwagę każdego miłośnika polskiej historii. Przez wiele lat ukrywana prawda o bohaterskich żołnierzach wyszła na jaw, dzięki czemu możemy otwarcie uczcić heroizm, jakim wykazali się nasi rodacy.

Koszulka wyróżnia się oryginalnym nadrukiem, wykonanym przy pomocy najnowszych technologii. Obraz nie zmienia koloru podczas prania, nie reaguje na zmiany temperatury, jest bardzo trwały i wyraźny.

Na pierwszym planie tyłu koszulki widzimy wilka, który stał się symbolem żołnierzy wyklętych, którzy walczyli jak te odważne zwierzęta. Poniżej możemy zobaczyć sylwetki walczących w pełnym umundurowaniu. Przód koszulki przedstawia zbliżenie na żołnierzy oraz napis „Żołnierze Wyklęci - to historia tej ziemi za nią przelana krew”.

Produkt charakteryzuje się narodowym stylem, wykonany został z najlepszej klasy bawełny. Koszulka z krótkim rękawem jest lekka, przewiewna i komfortowa, świetnie sprawdzi się jako odzież codzienna.

Trwały sitodruk

Gramatura - 210g

Bawełna 100%

Prać w temperaturze 40°CPowiązane

30 produktów w tej samej kategorii