Koszulka patriotyczna Niepodległa Polska

Przepraszamy, ten produkt nie jest dostępny

68,99zł

Więcej informacji

Koszulka patriotyczna Niepodległa Polska

Czy jest coś ważniejszego niż niepodległość. Dla narodu i indywidualnie dla każdego z nas wolność ma najwyższa wartość. Każdy z nas jest gotowych walczyć do śmierci by nikt nam jej nie odebrał. Żyjemy w pięknych niepodległych czasach ale nie zawsze tak było. Nasi dziadowie i pradziadowie walczyli za suwerenność naszej ojczyzny i za naszą dzisiejszą wolność.  

Na koszulce  patriotycznej jest mocny i drapieżny orzeł - Godło Naszej Ojczyzny trzymające w szponach miecz - szczerbiec koronacyjny. Odwagą męskością, orężem i krwią naszych przodków nasza wolność była wywalczona. Czy nie należy o tym pamiętać? Z dumą nosić koszulkę z orłem na piersi i wstęgą Niepodległa Polska oddając hołd odwadze i bohaterstwu tych, dzięki którym dziś żyjemy w niepodległej Polsce.

   

Gramatura koszulki: 210 g/m  Materiał: 100% Bawełna

 Prosimy o sprawdzanie wymiarów przed wyborem rozmiaru. Tabela rozmiarów w galerii zdjęć.

Opinie - Czy Ci się podoba? Napisz co sądzisz

Oceń 
2018-04-23
model

Fajna koszulka, tylko dlaczego zdjęciem sugerujecie, że przeznaczona jest dla ludzi noszących kominiarki. Propagujecie w ten sposób stereotypy.

Oceń 
2017-07-18
Patriota

Super grafika na cała koszulkę. Dla mnie ta koszulka to Siła i Duma Polski, Niepodległość wywalczona Uporem i Krwią dlatego taką noszę a nie jakieś tam małe byle co.

podziel się opinią

podziel się opinią

Koszulka patriotyczna Niepodległa Polska

Koszulka patriotyczna Niepodległa Polska

Powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów w tej samej kategorii