Promocja! koszulka patriotyczna Husaria Odsiecz wiedeńska Powiększ zdjęcie!

koszulka patriotyczna Husaria Odsiecz wiedeńska - nadruk sublimacyjny

koszulka patriotyczna HUSARIA. ODSIECZ WIEDEŃSKA 1683 - NADRUK SUBLIMACYJNY - koszulka patriotyczna z bawełny od RED IS BAD.

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach ilustracja przedstawia Polskiego Husarza, który za chwilę ruszy wraz z pozostałymi braćmi do ostatecznego natarcia i tym samym ochroni chrześcijańską Europę przed islamizacją.
.

Informacje o produkcie

Jeśli zamówisz w ciągu: 0h 00m 00s
Zamówienie zostanie dostarczone:
.

114,99zł

-5,00zł

119,99zł

Więcej informacji

koszulka patriotyczna HUSARIA. ODSIECZ WIEDEŃSKA 1683 - NADRUK SUBLIMACYJNY

Najgroźniejsza kawaleria w dziejach świata przeprowadza ostateczny atak na przeważające siły tureckie, dowodzone przez wezyra Kara Mustafę. Turcy zostali rozniesieni w pył przez wojska dowodzone przez polskiego króla - Jana III Sobieskiego. Decydujące natarcie polskiej husarii przeprowadził osobiście Jan III Sobieski. W wyniku tego zwycięstwa zagrożenie dla chrześcijańskiej części Europy zostało zażegnane.

Husaria była najgroźniejszą kawalerią w dziejach świata,husarze należeli do elity armii,byli nieustraszeni,zawsze walczyli do końca,zwyciężali w bitwach,gdzie wróg miał nawet kilkunastokrotną przewagę liczebną.

Koszulka z nadrukiem typu Full-Print (zadrukowany cały przód koszulki) wykonanym w technologii druku sublimacyjnego w wysokiej rozdzielczości. Nadruk jest nieścieralny i nie ulega zużyciu. Mimo zadrukowanego przodu koszulki,materiał oddycha,przepuszcza powietrze i jest bardzo wygodny. Koszulki można prać w pralce w temperaturze 30°C.
 

Kolor dzianiny: biały.

Tabela rozmiarów:

ROZMIAR M L XL 2XL
Szerokość pod pachami 51,5 55,5 59 61,5
Długość 72 73,5 75 78
Długość rękawa (od barku) 18,5 20,5 21,5 22,5
Wartości w centymetrach Tolerancja +/- 1,5 cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 produktów w tej samej kategorii