Promocja! koszulka patriotyczna Husaria Odsiecz wiedeńska Powiększ zdjęcie!

koszulka patriotyczna Husaria Odsiecz wiedeńska - nadruk sublimacyjny

koszulka patriotyczna HUSARIA. ODSIECZ WIEDEŃSKA 1683 - NADRUK SUBLIMACYJNY - koszulka patriotyczna z bawełny od RED IS BAD.

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach ilustracja przedstawia Polskiego Husarza, który za chwilę ruszy wraz z pozostałymi braćmi do ostatecznego natarcia i tym samym ochroni chrześcijańską Europę przed islamizacją.
.

Informacje o produkcie

Przepraszamy, ten produkt nie jest dostępny

107,99zł

-10%

119,99zł

Więcej informacji

koszulka patriotyczna HUSARIA. ODSIECZ WIEDEŃSKA 1683 - NADRUK SUBLIMACYJNY

Najgroźniejsza kawaleria w dziejach świata przeprowadza ostateczny atak na przeważające siły tureckie, dowodzone przez wezyra Kara Mustafę. Turcy zostali rozniesieni w pył przez wojska dowodzone przez polskiego króla - Jana III Sobieskiego. Decydujące natarcie polskiej husarii przeprowadził osobiście Jan III Sobieski. W wyniku tego zwycięstwa zagrożenie dla chrześcijańskiej części Europy zostało zażegnane.

Husaria była najgroźniejszą kawalerią w dziejach świata,husarze należeli do elity armii,byli nieustraszeni,zawsze walczyli do końca,zwyciężali w bitwach,gdzie wróg miał nawet kilkunastokrotną przewagę liczebną.

Koszulka z nadrukiem typu Full-Print (zadrukowany cały przód koszulki) wykonanym w technologii druku sublimacyjnego w wysokiej rozdzielczości. Nadruk jest nieścieralny i nie ulega zużyciu. Mimo zadrukowanego przodu koszulki,materiał oddycha,przepuszcza powietrze i jest bardzo wygodny. Koszulki można prać w pralce w temperaturze 30°C.
 

Kolor dzianiny: biały.

Tabela rozmiarów:

ROZMIARMLXL2XL
Szerokość pod pachami51,555,55961,5
Długość7273,57578
Długość rękawa (od barku)18,520,521,522,5
Wartości w centymetrachTolerancja +/- 1,5 cm

30 produktów w tej samej kategorii