koszulka patriotyczna Husaria pod Wiedniem

koszulka patriotyczna Husaria pod Wiedniem- nadruk sublimacyjny - koszulka patriotyczna z bawełny od RED IS BAD.

Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach ilustracja przedstawia epicką scenę walki podczas Odsieczy Wiedeńskiej. Główne natarcie husarii osobiście przeprowadza król Jan III Sobieski, który jest widoczny w centralnej części obrazu..
.

Informacje o produkcie

Jeśli zamówisz w ciągu: 0h 00m 00s
Zamówienie zostanie dostarczone:
.

114,99zł

-5,00zł

119,99zł

Więcej informacji

koszulka patriotyczna HUSARIA pod Wiedniem -

Najgroźniejsza kawaleria w dziejach świata przeprowadza ostateczny atak na przeważające siły tureckie, dowodzone przez wezyra Kara Mustafę. Turcy zostali rozniesieni w pył przez wojska dowodzone przez polskiego króla - Jana III Sobieskiego. Decydujące natarcie polskiej husarii przeprowadził osobiście Jan III Sobieski. W wyniku tego zwycięstwa zagrożenie dla chrześcijańskiej części Europy zostało zażegnane.

Husaria była najgroźniejszą kawalerią w dziejach świata,husarze należeli do elity armii,byli nieustraszeni,zawsze walczyli do końca,zwyciężali w bitwach,gdzie wróg miał nawet kilkunastokrotną przewagę liczebną.

Koszulka z nadrukiem typu Full-Print (zadrukowany cały przód koszulki) wykonanym w technologii druku sublimacyjnego w wysokiej rozdzielczości. Nadruk jest nieścieralny i nie ulega zużyciu. Mimo zadrukowanego przodu koszulki,materiał oddycha,przepuszcza powietrze i jest bardzo wygodny. Koszulki można prać w pralce w temperaturze 30°C.
 

Kolor dzianiny: biały.

Tabela rozmiarów:

ROZMIAR M L XL 2XL
Szerokość pod pachami 51,5 55,5 59 61,5
Długość 72 73,5 75 78
Długość rękawa (od barku) 18,5 20,5 21,5 22,5
Wartości w centymetrach Tolerancja +/- 1,5 cm

30 produktów w tej samej kategorii