Koszulka termoaktywna Polski Orzeł II

KLIKNIJ w zdjęcie by zobaczyć więcej

Strona i opis produktu

Przeczytaj opis produktu na dole tej strony

Tabela rozmiarów na końcu galerii zdjęć.

Informacje o produkcie

Jeśli zamówisz w ciągu: 0h 00m 00s
Zamówienie zostanie dostarczone:
.

127,99zł

-30,00zł

157,99zł

Więcej informacji

Koszulka patriotyczna termoaktywna rashguard Polski Orzeł II

Na biało czerwonym tle Polski Orzeł w koronie zrywa krępujące go łańcuchy. W szponach trzyma poszczerbiony od walk miecz. Grafika ta symbolizuje powrót do wolności okupiony wysiłkiem, determinacją i walką . Ciekawy, nietuzinkowy  projekt graficzny może się podobać ze względu na kolorystykę i nieszablonowe podejście do symbolu narodowego - orła białego.

Sama koszulka wykonana z materiały rashguard  najwyższej jakości.  Została dopracowana w detalach. Bez wątpienia sprawdzi się podczas aktywnego uprawiania sportu szczególnie tego który wymaga dużego wysiłku fizycznego, walki z przeciwnikiem lub ograniczeniami własnego ciała. Zaprojektowana i wykonana by zapewnić komfort ruchów i ciepło dla mięśni. Idealnie przylega do ciała chroniąc go przed urazami równocześnie odprowadzając pot ze skóry na zewnątrz.  

Sprawdź inne koszulki termoaktywne rashguard  ODZIEŻ SPORTOWA TERMOAKTYWNA

Wysokiej jakości system termoregulacji

Nadruk metodą sublimacji - nie ulega starciu

Koszulka termoaktywna z tej serii ściśle opina ciało odprowadzając pot na zewnątrz, Dla osób lubiących więcej luzu przy użytkowaniu takiej koszulki proponujemy wybrać rozmiar o jeden większy niż zwykle noszony w odzieży codziennej

Uwaga! Prosimy każdorazowo o sprawdzanie wymiarów koszulki przed wyborem rozmiaru. Tabela rozmiarów na końcu galerii zdjęć lub opisu produktu.

Czy Ci się podoba? Napisz co sądzisz o tej koszulce. To tylko 10 sek. by podzielić się opinią. 

Powiązane

30 produktów w tej samej kategorii