Portfel patriotyczny Wasza krew za naszą wolność

Portfel wykonany z trwałego materiału a nadruk obejmuje cała zewnętrzną część portfela. Zaprojektowany bardzo praktycznie, oczywistym jest , że ma kieszenie na monety, banknoty i karty.

Informacje o produkcie

dostępny od ręki

Jeśli zamówisz w ciągu: 0h 00m 00s
Zamówienie zostanie dostarczone:
.

34,99zł

Więcej informacji

Portfel patriotyczny Wasza krew za naszą wolność

Oryginalny portfel z patriotycznym nadrukiem to ciekawa propozycja dla osób, poszukujących produktu, w którym bezpiecznie będą mogli przechowywać pieniądze i dokumenty.

Portfel wyróżnia się oryginalnym nadrukiem, przedstawiającym znak Polski Walczącej oraz napis „Wasza krew za naszą wolność”. Producent przygotował ten model specjalnie z myślą o bohaterach wojennych, którzy polegli w walce o nasz kraj.

Nadruk wykonany został na całej zewnętrznej stronie portfela. Stworzony w najwyższej jakości nie zmienia kolorów i nie ulega przetarciu.

Portfel patriotyczny wykonany został z najlepszej klasy materiału. Charakteryzuje się praktycznym układem. W jego wnętrzu znajdziemy oddzielne kieszenie na banknoty i monety, a także przestrzeń na karty kredytowe i dokumenty. Funkcjonalne kółko pozwoli na przypięcie klucza do spodni lub zamontowanie do niego eleganckiego breloka.

Powiązane

30 produktów w tej samej kategorii