• produkt wysprzedany
Portfel patriotyczny Żołnierze Wyklęci
Portfel patriotyczny Żołnierze Wyklęci
Portfel patriotyczny Żołnierze Wyklęci

Portfel patriotyczny Żołnierze Wyklęci

Portfel wykonany z trwałego materiału a nadruk obejmuje cała zewnętrzną część portfela. Zaprojektowany bardzo praktycznie, posiada kieszenie na monety, banknoty i karty.

Więcej szczegółów expand_more

A
0
produkt wysprzedany
34,99 zł
 • Tania wysyłka
 • product payment

  Opis

  Portfel patriotyczny Żołnierze Wyklęci

  Wysokiej jakości portfel patriotyczny z nadrukiem na pewno przyda się wszystkim praktycznym osobom. Jest to produkt stworzony ku pamięci Żołnierzy Wyklętych, którzy oddawali życie za wolność naszego kraju.

  Prawda o Żołnierzach Wyklętych wyszła na jaw dopiero nie dawno. Ich bohaterstwo przez wiele lat było przemilczane, dlatego teraz warto upamiętniać tych nieustraszonych żołnierzy na wiele sposobów.

  Nadruk na portfelu przedstawia Wilka, symbol Żołnierzy Wyklętych. Grafika wykonana została w najwyższej technologii, nie zmienia koloru i nie ściera się w trakcie użytkowania. Wysokiej klasy materiał, z jakiego wykonany jest portfel, zapewnia mu trwałość.

  Praktyczne rozmieszczenie kieszonek gwarantuje osobne miejsce na banknoty oraz drobne monety. Produkt jest przestronny, można w nim przechowywać również karty kredytowe i dokumenty.