• produkt wysprzedany
Emblemat patriotyczny TEXAR
Emblemat patriotyczny TEXAR
Emblemat patriotyczny TEXAR

Emblemat patriotyczny TEXAR

Patriotyczny emblemat żakardowy w kolorach Flagi Polski. Przypinany na rzep. Doskonały do dekorowania odzieży, plecaków, torebek, zasłoń.

Więcej szczegółów expand_more

TX
5902414818729
produkt wysprzedany
7,99 zł
 • Tania wysyłka
 • product payment

  Opis

  Emblemat patriotyczny: żakardowa 5,5cm - 3,5cm

  Uniwersalna naszywka żakardowa w Barwach Rzeczypospolitej Polskiej z czarną obwódką, zgodną z wytycznymi obowiązującymi w Wojsku Polskim. Grafika została wykonana bardzo starannie na krosnach tkackich. Tkanina żakardowa jest bardzo spoista i cechuje się odpornością na nagłe zmiany temperatury i promieniowanie słoneczne. Dzięki temu, że materiał jest bardzo trwały mamy gwarancję tego, że naszywka będzie nam służyć przez wiele lat i zachowa swój wygląd. W tylnej części emblematu znajduje się przyszyty ostry rzep. Naszywka doskonale prezentuje się zamocowana na kurtkach wojskowych, mundurach, bluzach, czapkach, plecakach i na wielu innych miejscach, w których znajduje się miękki rzep.

  Patriotyczny emblemat to idealny symbol miłości do naszej ojczyzny. Z pewnością zwrócą na niego uwagę wszystkie osoby, które darzą Polskę szacunkiem. Doskonale sprawdzi się podczas świąt narodowych oraz różnych patriotycznych uroczystości.

  Materiał: żakard

  Wymiary: 5,5cm* 3,5cm

  Przyczepiany na rzep.