• produkt wysprzedany
Plecak militarny TEXAR Grizzly Mc Camo
Plecak militarny TEXAR Grizzly Mc Camo

Plecak militarny TEXAR Grizzly Mc Camo

Duży plecak survivalowy dla miłośników ekstremalnych wycieczek. Spora ilość przestronnych kieszeni, wnęka na laptopa. Pojemność 65 litrów. Idealny na długą podróż.

Więcej szczegółów expand_more

TX
produkt wysprzedany
199,00 zł
 • Tania wysyłka
 • product payment

  Opis

  Plecak militarny TEXAR Grizzly Mc Camo

  Plecak militarny Grizzly Mc Camo został wykonany z wytrzymałego poliestru 1000D wykazującego wysoką odporność na uszkodzenia. Plecak posiada trzy pojemne komory z dodatkowymi kieszeniami wewnątrz. Do przechowywania mniejszych przedmiotów służą dwie kieszenie znajdujące się z przodu, cztery po bokach oraz kieszeń tylna. Wszystkie komory oraz kieszenie zamykane są na zamek błyskawiczny.

  Komory główne posiadają podwójny zamek dodatkowo zabezpieczony regulowaną taśmą, która umożliwia dopasowanie plecaka do jego zawartości poprzez jej zaciśnięcie, zapobiega to przemieszczaniu się przedmiotów wewnątrz. Plecak taktyczny został wyposażony w modułowy system przenoszenia oporządzenia MOLLE oraz dwa otwory na rurkę camelbaka zamykane na rzep. Regulowane szelki oraz dodatkowe pasy mocujące pozwalają na idealne dopasowanie do użytkownika, a dodatkowo stabilizują plecak i poprawiają rozkład ciężaru. Idealny jako plecak podróżny na wypady survivalowe.

  Materiał: poliester 1000D

  Waga: 2,00kg

  -duża komora główna z kieszenią na laptopa lub camelbaka,

  -trzy zasuwane kieszenie z przodu i cztery boczne,

  -dwa otwory na rurkę camelbaka zamykane na rzep

  -regulowane paski boczne mocujące dodatkowe wyposażenie,

  -regulowane wzmacniane szelki i pas biodrowy,

  -możliwość schowania szelek w tylnej kieszeni,

  -system molle,