• produkt wysprzedany
Plecak militarny TEXAR Grizzly Olive
Plecak militarny TEXAR Grizzly Olive

Plecak militarny TEXAR Grizzly Olive

Duży plecak survivalowy dla miłośników ekstremalnych wycieczek. Spora ilość przestronnych kieszeni, wnęka na laptopa. Pojemność 65 litrów. Idealny na długą podróż.

Więcej szczegółów expand_more

TX
produkt wysprzedany
199,00 zł
 • Tania wysyłka
 • product payment

  Opis

  Plecak militarny TEXAR Grizzly Olive

  Funkcjonalny i niezawodny plecak militarny Grizzly Olive został wykonany z wytrzymałego poliestru cechującego się wysoką odpornością na uszkodzenia, plamy i promieniowanie UV. Plecak jest niezwykle funkcjonalny dzięki trzem pojemnym komorom, które bez problemu pomieszczą np.laptopa lub camelbaka. Dodatkowo komory posiadają wewnętrzne kieszenie na drobne przedmioty.

  W rozmieszczeniu bagażu pomogą cztery kieszenie boczne, dwie przednie oraz kieszeń tylna. Wszystkie komory oraz kieszenie posiadają zamek błyskawiczny. Regulowane taśmy umożliwiają dopasowanie plecaka do jego zawartości. Regulowane i profilowane szelki oraz dodatkowe pasy biodrowy i piersiowy pozwalają na idealne dopasowanie plecaka do budowy użytkownika, oraz stabilizują rozkład ciężaru. Do montażu dodatkowych akcesoriów służą naszyte taśmy oraz d-ringi na szelkach. Idealny jako plecak podróżny na wycieczkę w góry.

  Materiał: poliester 1000D

  Waga: 2,00kg

  -duża komora główna z kieszenią na laptopa lub camelbaka,

  -trzy zasuwane kieszenie z przodu i cztery boczne,

  -dwa otwory na rurkę camelbaka zamykane na rzep

  -regulowane paski boczne mocujące dodatkowe wyposażenie,

  -regulowane wzmacniane szelki i pas biodrowy,

  -możliwość schowania szelek w tylnej kieszeni,

  -system molle,