• produkt wysprzedany
Saszetka nerka patriotyczna Orzeł Biały
Saszetka nerka patriotyczna Orzeł Biały

Saszetka nerka patriotyczna Orzeł Biały

Nerka Patriotyczna ozdobiona jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli patriotycznych - orłem białym na czerwonym tle.

Więcej szczegółów expand_more

UP
produkt wysprzedany
49,99 zł
 • Tania wysyłka
 • product payment

  Opis

  Saszetka nerka patriotyczna Orzeł Biały

  Patriotyczna saszetka nerka zapinana na zamek błyskawiczny może być wykorzystana jako bagaż podręczny w każdej sytuacji.

  Nerki chętnie wybierane są przez osoby, które lubią ćwiczyć w terenie, wielbicieli wycieczek rowerowych i spacerów. Możliwość przewieszenia produktu w pasie, zapewniająca swobodę ruchu zachęca osoby aktywne do wyboru takich właśnie produktu.

  Model saszetki patriotycznej w kolorze czerwono-czarnym wyróżnia się naszywką, przedstawiającą orła białego na czerwonym tle. Wszyscy znamy ten symbol i wiemy, iż dumny ptak, jakim jest orzeł, towarzyszy nam od wielu lat, zarówno w czasach świetności, jak i porażek.

  Osoby, które cenią sobie polską historię i są dumne z naszego kraju, na pewno zwrócą uwagę na nerkę z orłem białym. Wykonana z wysokiej klasy materiału, jest wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne. Świetnie nadaje się jako saszetka na podręczne przedmioty.