Koszulka rowerowa Husaria - długi rękaw

Koszulka Rowerowa Husaria - koszulka patriotyczna, rowerowa z motywem husarii, przewiewna i zabezpieczająca przed wilgocią, od marki Red Is Bad.

Informacje o produkcie

Przepraszamy, ten produkt nie jest dostępny

178,99zł

Więcej informacji

Koszulka rowerowa Husaria - długi rękaw

Koszulka rowerowa z kultowym motywem Husarii. Przód koszulki przedstawia szarże Husarii, najgrożniejszej i najlepszej kawalerii w dziejach świata na tle biało czerwonych sztandarów. Husarze należeli do elity armii, byli nieustraszeni, zawsze walczyli do końca, zwyciężali w bitwach gdzie wróg miał nawet kilkunastokrotną przewagę liczebną. Na plecach znajdują się skrzydła Husarza (z elementami mocno odblaskowymi) a między nimi motto husarii "Amor Patriae Nostra Lex" oraz duży napis Polska. Na rękawach zostały naniesione elementy zbroi.

Koszulka wyposażona jest w stójkę z suwakiem renomowanej marki YKK z magnesem dla lepszego komfortu; trzy kieszenie na plecach i dodatkową czwartą boczną kieszeń zamykaną na suwak. Kieszenie zostały wzmocnione specjalistycznymi nićmi Eloflex (elastyczne nici z włókna polibutylenowego charakteryzujące się wysokimi parametrami jakościowymi). Ponadto, koszulka wyposażona jest w mocny ściągacz na dole.

Z tyłu przy dolnej krawędzi, na lędźwiach - odblask spełniający normę EN 471.

Koszulka rowerowa RED IS BAD wykonana jest z wytrzymałej dwułożyskowej dzianiny z jedwabiu poliestrowego z dodatkiem jonów srebra. Dzianina ta, wyprodukowana została w Polsce na specjalne zamówienie RED IS BAD, a dzięki swoim właściwościom zapewnia użytkownikowi nadzwyczajne uczucie miękkości i lekkości. Dodatkowo świetnie chłonie wilgoć i jest przewiewna.

Jony srebra dodawane do wszystkich koszulek RED IS BAD (termoaktywnych, rashguard, rowerowych) zapobiegają nieprzyjemnemu zapachowi bedącemu skutkiem działania bakterii oraz chronią przed przenikaniem bakterii z materiału na skórę. Dzięki temu odzież jest w pełni bezpieczna dla alergików.

 

Z myślą o Paniach jak i o Panach o drobniejszej budowie ciała przygotowaliśmy koszulki w rozmiarach XXSoraz XS.

PRZY WYBORZE ROZMIARU PROSIMY PAMIĘTAĆ, ŻE ZWYKLE ODZIEŻ TERMOAKTYWNĄ/RASHGUARD WYBIERA SIĘ O ROZMIAR MNIEJSZĄ NIŻ ZWYKŁE BAWEŁNIANE T-SHIRTY BĄDŹ BLUZY, KTÓRE SIĘ NOSIZ RACJI TEGO, ŻE JEST TO ODZIEŻ FUNKCYJNA, ABY MOGŁA W PEŁNI SPEŁNIAĆ SWOJE ZADANIA - MUSI PRZYLEGAĆ DO CIAŁA!

30 produktów w tej samej kategorii