Kategorie

Nowe produkty

Promocje

Gwarantujemy Ci zwrot lub wymianę nowego towaru bez zbędnych pytań o przyczynę!!! 
Wysłanie wymienionego rozmiaru/towaru za DARMO (w Polsce)!

.

Nietrafiony rozmiar? ==============================

U nas z łatwością zwrócisz lub wymienisz nowy, nieużywany towar na inny rozmiar lub inny wybrany przez Ciebie. Dajemy Ci na to pisemną gwarancję dołączaną do wysyłanego produktu. 

Generalnie proponujemy następującą ścieżkę działania:


1. Sprawdź na stronie sklepu patrioty.pl czy jest dostępny pożądany rozmiar/towar. Jeśli nie ma skontaktuj sie z nami i ustalimy dalsze kroki.

2. Dodaj do wysyłanej odzieży formularz zwrotu/wymiany  (lub ze stopki strony patrioty.pl), wydrukuj go i wypełnij. Wpisz swoje dane byśmy mogli Cię zidentyfikować. Prosimy o czytelne zapisy, najlepiej drukowanymi literami byśmy mogli zidentyfikować kto do nas wysyła. Dołącz oryginał lub kopię Gwarancji zwrotu / Wymiany , którą wysłaliśmy w zamówieniu.

3. Odzież wymienianą wyślij do naszego magazynu na adres: Patrioty.pl Biuro Obsługi Klienta ul. Szczebrzeska 55 22-400 Zamość. Z oczywistych względów nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych (z płatnością przy odbiorze) oraz nie odbieramy z żadnych paczkomatów.

4. Po identyfikacji kto wysyła i co robimy wymienimy odzież na tę wskazana w formularzu i ponową wysyłkę zamówimy w wybranej przez ciebie firmie (paczkomat, kurier) i wyślemy do Ciebie. Za tę wysyłkę zapłacimy my, sponsorując jej koszt  i obniżając twoje wydatki związane z wymianą. Myślimy, że to fair podejście :). Nie dotyczy to dostawy kurierem z płatnością przy odbiorze oraz wysyłki za granicę. 

5. Otrzymasz od nas wiadomość o wysłaniu zamiennika wiec oczekuj dostawy w nowym rozmiarze i ciesz się udanym zakupem :)

6. Gdyby nie było w magazynie wskazanego przez Ciebie rozmiaru to poczekamy kilka dni na kolejną dostawę lub zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy warunki wymiany.

Zwracany towar musi być nowy, pełnowartościowy z nienaruszoną metką (gdy był ometkowany).  Mamy wspaniałych klientów i nie musimy wspominać o rzeczach oczywistych ale dla pewności piszemy - towar pełnowartościowy tzn, że nie może być używany ani nosić śladów używania (przepocenia, zapachu perfum itd) musi być czysty (nie może mieć, śladów po podkładzie kosmetycznym i makijażu, zabrudzeń kołnierza, sierści zwierząt domowych czy plam). Nie może mieć żadnych uszkodzeń mechanicznych (rozdarcia, rozcięcia itp.) w szczególności uszkodzeń spowodowanych niedbałym lub niewłaściwym rozpakowywaniem (rozcinaniem opakowania) lub uszkodzeń powstałych poprzez nieprawidłowy dobór rozmiaru. Prosimy również by towar był złożony w kostkę i odesłany w tym samym woreczku, pudełku, opakowaniu.  

Produkt nie odpowiada Twoim oczekiwaniom? =============

Pamiętaj, że łatwością zwrócisz nowy, nieużywany towar bez wyjaśniania dlaczego przez 30 dni. Dajemy Ci na to pisemną gwarancję dołączaną do wysyłanego zamówienia. 

Jedyne co należy zrobić to podążać za poniższymi wytycznymi:

1. Dodaj do zwracanej odzieży formularz z tego linku FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY  lub ze stopki strony patrioty.pl,. Wydrukuj go i wypełnij podając wymagane dane. Prosimy o czytelne zapisy najlepiej drukowanymi literami byśmy mogli wykonać poprawny zwrot środków za zwracany towar. Dołącz oryginał lub kopię Gwarancji zwrotu / Wymiany , którą wysłaliśmy w zamówieniu. 

3. Odzież zwracaną wyślij do naszego magazynu na adres: Patrioty.pl Biuro Obsługi Klienta ul. Szczebrzeska 55 22-400 Zamość. Z oczywistych względów nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych (z płatnością przy odbiorze) oraz nie odbieramy z żadnych paczkomatów.

4. Po identyfikacji danych i weryfikacji odzieży podejmiemy decyzję o zwrocie na wskazane konto kosztów zamówionego towaru.

5. Otrzymasz od nas wiadomość o wysłaniu przelewu na twoje konto.

Zwracany towar musi być nowy, pełnowartościowy z nienaruszoną metką (gdy był ometkowany).  Mamy wspaniałych klientów i nie musimy wspominać o rzeczach oczywistych ale dla pewności piszemy - towar pełnowartościowy tzn, że nie może być używany ani nosić śladów używania (przepocenia, zapachu perfum itd) musi być czysty (nie może mieć, śladów po podkładzie kosmetycznym i makijażu, zabrudzeń kołnierza, sierści zwierząt domowych czy plam). Nie może mieć żadnych uszkodzeń mechanicznych (rozdarcia, rozcięcia itp.) w szczególności uszkodzeń spowodowanych niedbałym lub niewłaściwym rozpakowywaniem (rozcinaniem opakowania) lub uszkodzeń powstałych poprzez nieprawidłowy dobór rozmiaru. Prosimy również by towar był złożony w kostkę i odesłany w tym samym woreczku, pudełku, opakowaniu.  

.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz liczyć nasza pomoc!
Telefon kontaktowy: 690 666 366 (od 8:00 do godz 16:00)

Adres do wysyłki towaru : Magazyn patrioty.pl ul. Szczebrzeska 55, 22-400 Zamość..

Dane do przelewu - konto: 22 1140 2004 0000 3502 7612 7876, HappyMarket Marek Bigajski, ul.Hoża 7, 31-348 Kraków

Sklep patrioty.pl z odzieżą patriotyczną militarna wojskową kibica i uliczną - zapraszamy!