Kategorie

Nowe produkty

Promocje

Gwarantujemy Ci zwrot lub wymianę nowego towaru bez zbędnych pytań!!! 
Wysłanie wymienionego rozmiaru/towaru za DARMO!

Nietrafiony rozmiar? U nas z łatwością zwrócisz lub wymienisz nowy, nieużywany towar na inny rozmiar lub inny wybrany przez Ciebie. Dajemy Ci na to pisemną gwarancję dołączaną do wysyłanego produktu. Najlepiej skontaktuj się z nami i chętnie pomożemy w wyborze najlepszej opcji zwrotu.

Generalnie proponujemy następującą ścieżkę działania:


1. Sprawdź na stronie sklepu patrioty.pl czy jest dostępny pożądany rozmiar/towar.

2. Dodaj do wysyłanej odzieży formularz zwrotu/wymiany ze stopki strony patrioty.pl i/lub wpisz odręcznie swoje dane byśmy mogli Cię zidentyfikować.

3. Odzież wymienianą wyślij do nas na adres: Patrioty.pl Marek Bigajski ul. Hoża 7, 31-348 Kraków. Z oczywistych względów nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych (z płatnością przy odbiorze). Można wysłać również do paczkomatu - KRA28N ul Stawowa 61.

4. Ponową wysyłkę zamówimy w wybranej przez ciebie firmie (paczkomat, kurier) i wyślemy do Ciebie. Za tę wysyłkę zapłacimy my, sponsorując jej koszty. Myślimy, że to fair podejście :). Nie dotyczy to dostawy kurierem z płatnością przy odbiorze. 

5. Oczekuj dostawy w nowym rozmiarze i ciesz się udanym zakupem :)

Zwracany towar musi być nowy, pełnowartościowy z nienaruszoną metką (gdy był ometkowany).  Rozdarcie woreczka foliowego nie jest żadnym problemem. Mamy wspaniałych klientów i nie musimy wspominać o rzeczach oczywistych ale dla pewności piszemy - towar pełnowartościowy tzn, że nie może być używany ani nosić śladów używania (przepocenia, zapach perfum, śladów po podkładzie kosmetycznym i makijażu, zabrudzeń kołnierza, sierści zwierząt domowych itd). Prosimy by towar był złożony w kostkę.  

W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz liczyć nasza pomoc!
Telefon kontaktowy: 602 409 593 (od 9:00 do godz 17:00)

Dane do przelewu - konto: 22 1140 2004 0000 3502 7612 7876, HappyMarket Marek Bigajski, ul.Hoża 7, 31-348 Kraków

Sklep patrioty.pl z odzieżą patriotyczną militarna wojskową kibica i uliczną - zapraszamy