Patriotyczna odzież dla dzieci

Odzież Patriotyczna Dziecięca

ODZIEŻ Patriotyczna dziecięca|Patriotyczne koszulki dziecięce. Najmłodsi patrioci również znajdą u nas coś dla siebie!
Wartości narodowe powinny być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tylko wtedy, kolejne pokolenia będą świadome swej historii i ...

ODZIEŻ Patriotyczna dziecięca|Patriotyczne koszulki dziecięce. Najmłodsi patrioci również znajdą u nas coś dla siebie!
Wartości narodowe powinny być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tylko wtedy, kolejne pokolenia będą świadome swej historii i dziedzictwa. Ważne jest, aby najmłodsi pamiętali o wielkich bohaterach, dzięki którym możemy dziś żyć w wolnym kraju. 

Nasze dzieci należy od małego uświadamiać i angażować w życie społeczne narodu. Aby dziecko wyraziło zainteresowanie bohaterami lub historycznymi wydarzeniami, należy przedstawić mu je w odpowiedniej, przystępnej formie. Kto ty jesteś? — Polak mały […]” – chyba każdy zna ten wierszyk, uwielbiany przez dzieciaki. Każdy mały Polak z całą  pewnością ucieszy się również z patriotycznej koszulki, nawiązującej do popularnego wiersza Władysława Bełzy, czy też z t-shirta ozdobionego na piersi białym orłem – najbardziej chyba uniwersalnym narodowym symbolem. „Polak Mały” będzie z zaciekawieniem pytał na przykład o Misia Wojtka. Warto przy tej okazji opowiedzieć mu o niedźwiedziu, który brał udział w bitwie o Monte Cassino! 

Ubrania patriotyczne dla dzieci są wykonane równie doskonale, jak te dla dorosłych. Do ich produkcji użyto krajowych materiałów wysokiej jakości, a nadruki świetnie zniosą wszystkie dziecięce zabawy. Oferujemy bluzy, koszulki i dziecięce body z motywami patriotycznymi dla dzieci w każdym wieku. Rodzice też na pewno znajdą dla siebie odpowiednie bluzy patriotyczne .

Już od małego warto uczyć dzieci dumy z tego, kim jesteśmy, skąd pochodzimy. Dlatego między innymi uczymy nasze pociechy wspaniałej i trudnej historii polski, pokazujemy im najpiękniejsze miejsca w naszym kraju i zabieramy na podniosłe wydarzenia, zarówno te sportowe, jak chociażby mundiale, igrzyska i inne, a także rangi państwowej. Wychowanie w duchu tradycyjnych wartości i dumy z pochodzenia warto też uzupełnić o stylowe ubranka patriotyczne. Doskonale sprawdzą się na meczach, stadionach, a także na wielu paradach i marszach, na przykład z okazji Dnia Niepodległości. Dzieci docenią w naszych ubrankach wygodę, a rodzice docenią za wytrzymałość ubranek, które przeżyją nie jedne pranie. To samo możemy powiedzieć o naszywkach i emblematach. Wszystkie ubranka są wykonywane w stu procentach z polskich tkanin. Co więcej, posiadamy wiele różnych rozmiarów, dla dzieci w odpowiednich kategoriach wiekowych od trzech latek aż do piętnastu. Razem ze wzrostem dziecka nasze ubranka mają inną formę. Czego innego oczekują małe dzieci, czego innego nastolatkowie.
Pokazano 1-24 z 28 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 39,00 zł - 45,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove