spodnie, spodenki patriotyczne

Polakami jesteśmy od stóp do głów, więc każdy element ubioru może świadczyć o naszym pochodzeniu i tożsamości narodowej. Najczęściej na ulicach widujemy bluzy i koszulki patriotyczne, lecz nieustannie rosnącą popularnością cieszą się ...

Polakami jesteśmy od stóp do głów, więc każdy element ubioru może świadczyć o naszym pochodzeniu i tożsamości narodowej. Najczęściej na ulicach widujemy bluzy i koszulki patriotyczne, lecz nieustannie rosnącą popularnością cieszą się krótkie i długie spodnie patriotyczne. 

W naszej ofercie znajdziesz dresowe spodnie patriotyczne, znajdujące zastosowanie w sporcie, jak i codziennym życiu. Możesz je założyć na trening, chodzić w domu, na spacer – w końcu jest to element mody ulicznej. Moda jednak przemija, ale my Polakami będziemy zawsze. Dlatego też pamiętaj o swoim pochodzeniu i bądź patriotą każdego dnia.

Dostępne w naszym sklepie z odzieżą patriotyczną spodnie dresowe wykonano z najwyższej jakości polskich materiałów. Są wygodne i przewiewne, wyposażone w kiszenie, a niektóre modele również w ściągane nogawki. Na gorące dni lub trening na siłowni polecamy nieograniczające ruchów krótkie spodenki patriotyczne. Sprawdź naszą ofertę i znajdź odpowiednie dla siebie spodnie z motywami patriotycznymi.

Spodenki patriotyczne białe

Proszę zwrócić uwagę na kilkudniowy, wydłużony w stosunku do reszty asortymentu (bawełnianej odzieży) termin realizacji odzieży technicznej, sportowej. Informacja na zielonym tle pod nazwą produktu. dziękujemy. 

Cena 59,99 zł
Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 50,00 zł - 140,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove