Bluza patriotyczna męska Bez kaptura

Bluzy bez kaptura od wielu lat cieszą się popularnością i śmiało można je nazwać ponadczasowymi. Doskonale pasują do osób preferujących styl sportowy i miejski, jak i tych, którzy cenią sobie po prostu praktyczne rozwiązania w kwestii ubioru. Bluzy bez kaptura mają nieco bardziej wyjściowy ...

Bluzy bez kaptura od wielu lat cieszą się popularnością i śmiało można je nazwać ponadczasowymi. Doskonale pasują do osób preferujących styl sportowy i miejski, jak i tych, którzy cenią sobie po prostu praktyczne rozwiązania w kwestii ubioru. Bluzy bez kaptura mają nieco bardziej wyjściowy charakter, stąd w naszej ofercie również warianty z dyskretnymi, niewielkimi symbolami patriotycznymi. Nie oznacza to jednak, że zrezygnowaliśmy z bluz patriotycznych z dużymi grafikami!
Sklep z bluzami patriotycznymi „Patrioty” oferuje szeroką gamę bluz patriotycznych nawiązujących do naszej historii, tradycji i wolności. Pragniesz bluzy z dewizą husarii? Bez problemów ją u nas dostaniesz. Wolisz wariant upamiętniający Narodowe Siły Zbrojne? Dla nas to żaden problem, wybierz odpowiedni produkt, złóż zamówienie, a po kilku dniach dotrze bezpośrednio do Twojego domu. Posiadamy bluzy z motywami Powstania Warszawskiego, Żołnierzy Wyklętych lub takie, które nawiązują do naszego herbu. Sprawdź pozostałe bluzy patriotyczne znajdujące się w naszym asortymencie.

Bluza patriotyczna Husaria APNL

VIP - podwyższona jakość materiałów i wykończenia : -- 100% wysokiej jakości, przyjemna stabilizowana bawełna czesankowa -- Gramatura doskonała 400g/m2 Bluza 2463 .

Cena 139,99 zł
dostępna od ręki
Pokazano 1-24 z 137 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 95,00 zł - 190,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove