kurtki militarne

Filtrowanie:

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Tagi

  kurtki militarne

  Obecni producenci i sprzedawcy, których profilem aktywności handlowej jest odzież militarna, zaopatrują już nie tylko zawodowe grupy służb mundurowych, ale coraz częściej tworzą specjalne kolekcje przeznaczone dla klienta indywidualnego. Ofertą odzieży militarnej zainteresowane są prywatne firmy ochroniarskie, ale także członkowie grup survival'...

  Obecni producenci i sprzedawcy, których profilem aktywności handlowej jest odzież militarna, zaopatrują już nie tylko zawodowe grupy służb mundurowych, ale coraz częściej tworzą specjalne kolekcje przeznaczone dla klienta indywidualnego. Ofertą odzieży militarnej zainteresowane są prywatne firmy ochroniarskie, ale także członkowie grup survival'owych, amatorzy ASG czy paintball'a. Jednym z elementów odzieży cieszącym się największą popularnością są męskie kurtki militarne. 

  Więcej

  kurtki militarne  Znalezione produkty 13

  Wyświetlono 1 - 13 z 13 produktów
  Wyświetlono 1 - 13 z 13 produktów

  Dzięki licznym pomysłowym rozwiązaniom zastosowanym w projektowaniu i produkcji kurtek militarnych są one wyjątkowo praktyczne i sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych. Wysoka jakość wykonania i odpowiednio dobrane materiały stanowią gwarancję trwałości kurtki, która pozwoli na jej długotrwałe używanie nawet w ekstremalnych warunkach. Decydując się na zakup tego typu kurtki wojskowej otrzymujemy produkt który z pewnością zagości w naszej szafie na dłużej i sprosta nawet najwyższym oczekiwaniom.

  Zwykle wykonane są z materiału w kolorze moro lub khaki, nierzadko zdobione są też patriotycznymi emblematami, ale przede wszystkim ceni się je ze względu na walory użytkowe. Zewnętrzna warstwa kurtki militarnej najczęściej jest nieprzepuszczalna dla wiatru i wilgoci, natomiast wewnętrzna jej część jest ocieplana. Kurtki militarne mają również ściągacze u dołu oraz przy rękawach, co sprawia, że szczelniej przylega ona do ciała, chroniąc je przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Z racji faktu, że odzież taka bywa ważnym elementem specjalistycznego stroju zadaniowego, kurki militarne męskie posiadają liczne kieszenie zasuwane na zamek, a także kaptur.

  Co więcej oprócz wielofunkcyjności kurtka wojskowa cechuje się także estetycznym wykonaniem, które sprawdzi się nie tylko w trakcie wypadów w teren. Stonowane kolory, a także nie rzucające się w oczy emblematy i wzory sprawiają, że kurtki militarne mogą bez obaw nosić nawet osoby niezwiązane ze służbami mundurowymi. Stanowi to dodatkowy plus i znaczenie poszerza możliwości zastosowania kurtek militarnych.

  Modele dostępne w sklepie przydadzą się zarówno wietrzną wiosną i jesienią, jak również mroźną zimą. Jeśli szukamy odzieży, która zapewni nam niezbędną ochronę przed pogodą kurtki militarne na pewno okażą się dobrym wyborem