Bluza patriotyczna męska z kapturem

Dziś bluza z kapturem też może być elementem buntu. Nosząc bluzy patriotyczne podkreślamy nasz bunt przeciwko temu, co dzieje się z naszym krajem. Dzięki grafikom patriotycznym znajdującym się na bluzach oddajemy hołd prawdziwym bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę. Zakładając bluzę ...

Dziś bluza z kapturem też może być elementem buntu. Nosząc bluzy patriotyczne podkreślamy nasz bunt przeciwko temu, co dzieje się z naszym krajem. Dzięki grafikom patriotycznym znajdującym się na bluzach oddajemy hołd prawdziwym bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę. Zakładając bluzę patriotyczną pokazujesz, że nie jest ci obca nasza historia i dbasz o wspólne, narodowe dobro. Kto wie, może jest to symbol nadchodzącej rewolucji? Dla Pań mamy w ofercie patriotyczne bluzy damskie. Historia bluzy z kapturem sięga lat 30. XX wieku.
Pierwotnie, bluzy z kapturem powstały jako ubrania robocze dla osób pracujących w fabrykach mrożonek. Następnie, ta stosunkowo młoda część garderoby, została doceniona przez sportowców, aż w końcu bluzy zaczęli nosić uczniowie szkół. Bluzy stały się symbolem buntu w momencie, gdy wyszły „poza mury szkoły”. Dopiero na przełomie lat 80 i 90 po bluzy z kapturem zaczęły sięgać gwiazdy show biznesu, aż w końcu dostrzegli je zwykli obywatele ze wszystkich warstw społecznych – od niższych, po najwyższe.

Pokazano 1-24 z 129 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 104,00 zł - 200,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove