Bluza patriotyczna męska z kapturem

Dziś bluza z kapturem też może być elementem buntu. Nosząc bluzy patriotyczne podkreślamy nasz bunt przeciwko temu, co dzieje się z naszym krajem. Dzięki grafikom patriotycznym znajdującym się na bluzach oddajemy hołd prawdziwym bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę. Zakładając bluzę ...

Dziś bluza z kapturem też może być elementem buntu. Nosząc bluzy patriotyczne podkreślamy nasz bunt przeciwko temu, co dzieje się z naszym krajem. Dzięki grafikom patriotycznym znajdującym się na bluzach oddajemy hołd prawdziwym bohaterom, którzy oddali życie za wolną Polskę. Zakładając bluzę patriotyczną pokazujesz, że nie jest ci obca nasza historia i dbasz o wspólne, narodowe dobro. Kto wie, może jest to symbol nadchodzącej rewolucji? Dla Pań mamy w ofercie patriotyczne bluzy damskie. Historia bluzy z kapturem sięga lat 30. XX wieku.
Pierwotnie, bluzy z kapturem powstały jako ubrania robocze dla osób pracujących w fabrykach mrożonek. Następnie, ta stosunkowo młoda część garderoby, została doceniona przez sportowców, aż w końcu bluzy zaczęli nosić uczniowie szkół. Bluzy stały się symbolem buntu w momencie, gdy wyszły „poza mury szkoły”. Dopiero na przełomie lat 80 i 90 po bluzy z kapturem zaczęły sięgać gwiazdy show biznesu, aż w końcu dostrzegli je zwykli obywatele ze wszystkich warstw społecznych – od niższych, po najwyższe.

Pokazano 1-60 z 111 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 119,00 zł - 200,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove

Kurtka Orzeł

Ostatnie sztuki, duża przecena!  Tabela rozmiarów na końcu galerii zdjęć.

Cena podstawowa 319,99 zł Cena 223,99 zł

Bluza orzeł Styl

100% wysokiej jakości, przyjemna stabilizowana bawełna czesankowa

Cena 129,99 zł