koszulki męskie Viking

Koszulki męskie Viking to wysokiej jakości koszulki utrzymane w stylistyce skandynawskiej.  W ostatnim czasie tematyka Wikingów jest bardzo popularna, do czego w dużej mierze przyczynił się również serial "Wikingowie". Nordyccy wojownicy od VIII wieku naszej ery siali postrach na morzach i ...

Koszulki męskie Viking to wysokiej jakości koszulki utrzymane w stylistyce skandynawskiej.  W ostatnim czasie tematyka Wikingów jest bardzo popularna, do czego w dużej mierze przyczynił się również serial "Wikingowie". Nordyccy wojownicy od VIII wieku naszej ery siali postrach na morzach i podbijali kolejne ziemie, docierając nawet do Paryża i zdobywając miasto.  Wikingowie przyczynili się również do wytworzenia jedynej w swoim rodzaju, bardzo spójnej kultury, która i dzisiaj inspiruje mężczyzn i niezwykle oddziałuje na wyobraźnię.

Koszulki męskie Viking to idealna propozycja dla mężczyzny, który wyróżnia się niezłomnym charakterem, odwagą i nietuzinkową osobowością. Związane z kulturą, obyczajowością i mitologią wikingów motywy takie jak statki, runy czy kotwice przyciągają wzrok i prezentują się bardzo oryginalnie. Nadruk na koszulce został wykonany metodą sitodruku, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, co sprawia, że koszulka jest bardzo wytrzymała i zachowuje estetyczny wygląd nawet po wielokrotnym praniu.

Koszulka męska Viking Odin
  • Wyprzedaż!
  • -20%
  • produkt wysprzedany
  • Wyprzedaż!
  • -20%
  • produkt wysprzedany

Koszulka męska Viking Odin

Koszulka męska z motywem wikingów - nordyckich wojowników owianych legendami. Wysoka jakość, oryginalne wykonanie.

Cena podstawowa 58,99 zł Cena 47,19 zł
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 47,00 zł - 59,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove