koszulki męskie Viking

Filtrowanie:

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Tagi

  koszulki męskie Viking

  Koszulki męskie Viking to wysokiej jakości koszulki utrzymane w stylistyce skandynawskiej.  W ostatnim czasie tematyka Wikingów jest bardzo popularna, do czego w dużej mierze przyczynił się również serial "Wikingowie". Nordyccy wojownicy od VIII wieku naszej ery siali postrach na morzach i podbijali kolejne ziemie, docierając nawet do Paryża i z...

  Koszulki męskie Viking to wysokiej jakości koszulki utrzymane w stylistyce skandynawskiej.  W ostatnim czasie tematyka Wikingów jest bardzo popularna, do czego w dużej mierze przyczynił się również serial "Wikingowie". Nordyccy wojownicy od VIII wieku naszej ery siali postrach na morzach i podbijali kolejne ziemie, docierając nawet do Paryża i zdobywając miasto.

  Więcej

  koszulki męskie Viking  Znalezione produkty 8

  Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów
  Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów

   Wikingowie przyczynili się również do wytworzenia jedynej w swoim rodzaju, bardzo spójnej kultury, która i dzisiaj inspiruje mężczyzn i niezwykle oddziałuje na wyobraźnię.

  Koszulki męskie Viking to idealna propozycja dla mężczyzny, który wyróżnia się niezłomnym charakterem, odwagą i nietuzinkową osobowością. Związane z kulturą, obyczajowością i mitologią wikingów motywy takie jak statki, runy czy kotwice przyciągają wzrok i prezentują się bardzo oryginalnie. Nadruk na koszulce został wykonany metodą sitodruku, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, co sprawia, że koszulka jest bardzo wytrzymała i zachowuje estetyczny wygląd nawet po wielokrotnym praniu.