koszulki męskie Viking

Nowe produkty

Promocje

Tagi

koszulki męskie Viking

Koszulki męskie Viking to wysokiej jakości koszulki utrzymane w stylistyce skandynawskiej.  W ostatnim czasie tematyka Wikingów jest bardzo popularna, do czego w dużej mierze przyczynił się również serial "Wikingowie". Nordyccy wojownicy od VIII wieku naszej ery siali postrach na morzach i podbijali kolejne ziemie, docierając nawet do Paryża i z...

Koszulki męskie Viking to wysokiej jakości koszulki utrzymane w stylistyce skandynawskiej.  W ostatnim czasie tematyka Wikingów jest bardzo popularna, do czego w dużej mierze przyczynił się również serial "Wikingowie". Nordyccy wojownicy od VIII wieku naszej ery siali postrach na morzach i podbijali kolejne ziemie, docierając nawet do Paryża i zdobywając miasto.

Więcej

koszulki męskie Viking  Nie ma produktu w tej kategorii

 Wikingowie przyczynili się również do wytworzenia jedynej w swoim rodzaju, bardzo spójnej kultury, która i dzisiaj inspiruje mężczyzn i niezwykle oddziałuje na wyobraźnię.

Koszulki męskie Viking to idealna propozycja dla mężczyzny, który wyróżnia się niezłomnym charakterem, odwagą i nietuzinkową osobowością. Związane z kulturą, obyczajowością i mitologią wikingów motywy takie jak statki, runy czy kotwice przyciągają wzrok i prezentują się bardzo oryginalnie. Nadruk na koszulce został wykonany metodą sitodruku, przy pomocy nowoczesnych urządzeń, co sprawia, że koszulka jest bardzo wytrzymała i zachowuje estetyczny wygląd nawet po wielokrotnym praniu.