dodatki militarne

Odzież militarna nigdy nie wychodzi z mody. Cenimy ją za wygodę i niebanalny wygląd. Każdy miłośnik takiego stylu powinien jednak zatroszczyć się o coś więcej niż tylko fajna bluza czy spodnie. Bowiem wedle starego porzekadła - diabeł tkwi w szczegółach, warto więc zwrócić uwagę na ...
Odzież militarna nigdy nie wychodzi z mody. Cenimy ją za wygodę i niebanalny wygląd. Każdy miłośnik takiego stylu powinien jednak zatroszczyć się o coś więcej niż tylko fajna bluza czy spodnie. Bowiem wedle starego porzekadła - diabeł tkwi w szczegółach, warto więc zwrócić uwagę na odpowiednie dodatki militarne.
Nie oszukujmy się, w kieszeniach (nawet tych najobszerniejszych) nie pomieścimy wszystkiego. Dlatego też proponujmy tu Państwu niezwykle wygodne i pojemne nerki w wojskowych kolorach maskujących lub w kolorystyce kamuflażu Urban (w różnych odcieniach). Wszystkie wykonane są z trwałego i mocnego materiału z elementami dekoracyjnymi oraz posiadają regulowany pasek. Do linii Poland Camo dobrać można również portfel w identycznej stylistyce.
Każdemu prawdziwemu mężczyźnie przyda się też zapewne solidny, parciany pasek wykonany w wojskowym stylu. Szczególną uwagę zwraca w nim sprzączka ze starannie wygrawerowanym orłem w koronie.
Oprócz tego znajdą Państwo tu wiele innych unikalnych i stylowych dodatków.
Czapka taktyczna TEXAR Snake czarna
  • produkt wysprzedany
  • produkt wysprzedany

Chusta arafatka TEXAR nocna

Wojskowa czapka z daszkiem z regulowanym zapięciem na rzep. Idealna do ćwiczeń w kamuflażu, na ryby, na rower, na wycieczkę.

Cena 24,99 zł
Pokazano 1-24 z 25 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 19,00 zł - 49,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove