Kurtki patriotyczne męskie polary

Nieraz ciężko jest uwidocznić swój patriotyzm. Szczególnie 11 listopada, gdy mogą wystąpić mocne opady deszczu i niska temperatura. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w ofercie mamy wyjątkowo trwałe i wygodne kurtki z motywami patriotycznymi, wykonane z ...

Nieraz ciężko jest uwidocznić swój patriotyzm. Szczególnie 11 listopada, gdy mogą wystąpić mocne opady deszczu i niska temperatura. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w ofercie mamy wyjątkowo trwałe i wygodne kurtki z motywami patriotycznymi, wykonane z materiału o wysokiej gramaturze. Dzięki kurtce, w niesprzyjających warunkach również możesz pokazać kim jesteś. Najwyższa jakość materiału zapewnia Ci wieloletnie użytkowanie kurtki. 

Doskonale zaprojektowany krój kurtki oraz uwydatnione symbole patriotyczne, przyciągną wzrok każdej osoby, dla której najważniejsza jest tożsamość narodowa. W naszej ofercie znajdziesz kurtki patriotyczne z dużymi grafikami, jak i bardziej dyskretne, nadal jednak pozostające w duchu patriotyzmu. Każda kurtka wyposażona jest w pojemne, trwałe kieszenie, a wysoka gramatura i wodoodporność kurtki ochroni Cię przed deszczem. Najwyższej jakości kurtki patriotyczne szyte z najwyższą dbałością dla osób dumnych ze swojego Polskiego pochodzenia i historii naszej Ojczyzny.

Staramy się nieustannie powiększać nasz asortyment. Sprawdź, jakie mamy w ofercie koszulki patriotyczne oraz inne, wysokiej jakości ubrania. Nasz sklep z odzieżą patriotyczną, poza sprzedażą koszulek i bluz narodowych, proponuje również  odzież uliczną , dla kibica oraz militarną. Koszulki, czy drobne elementy garderoby w wyniku regularnej eksploatacji należy sezonowo wymieniać, kurtki służą zazwyczaj przez kilka sezonów. Nasze kurtki patriotyczne także przetrwają niejedną jesień czy zimę. Kurtki narodowe wpisują się w nowoczesne trendy dotyczące okryć wierzchnich, co oznacza, że w szerokim asortymencie mamy przeciwdeszczowe wiatrówki, które powinny znaleźć się w każdej, zarówno damskiej, jak i męskiej szafie, a także gustowne i stonowane kurtki w czarnych barwach. Nasze kurtki mają uniwersalny charakter i można je założyć na rozmaite okazje. Proponowane przez nas ubrania patriotyczne są idealnym odwzorowaniem zasady: jak cię widzą, tak cię piszą, dlatego jesteśmy dumni, że możemy prezentować linię ubrań dla prawdziwych sympatyków polskich akcentów i tematyki narodowo-wyzwoleńczej. Zakup kurtki z wizerunkiem Orła Białego to doskonały pomysł, by zawsze móc manifestować swoje gorące uczucia do Ojczyzny- pod kurtką możemy prezentować rozmaite stylizacje i dowolnie je zmieniać, lecz okrycie wierzchnie pozostaje niezmienne i w ten sposób motywy patriotyczne nieustannie mogą nam towarzyszyć.

Kurtka patriotyczna, wiatrówka Orzeł II

Lekka kurtka tzw wiatrówka chroniąca przed wiatrem i wilgocią. Krój krótki, ściągacz na dole  -  bomberka. Choć kurtka nie jest ocieplana świetnie się sprawdza w wilgotną i chłodniejszą porę. 

Cena 159,99 zł
dostępna od ręki

Kurtka patriotyczna, wiatrówka Camo 4

Lekka kurtka tzw wiatrówka chroniąca przed wiatrem i wilgocią. Krój krótki -  bomberka. Choć kurtka nie jest ocieplana świetnie się sprawdza w wilgotną i chłodniejszą porę.  Kurtka 2667

Cena 159,99 zł
dostępna od ręki

Kurtka patriotyczna wiatrówka Flaga

Lekka kurtka tzw wiatrówka chroniąca przed wiatrem i wilgocią w kolorystyce maskującej kamuflażu. Choć kurtka nie jest ocieplana świetnie się sprawdza w wilgotną i chłodniejszą porę. Idealna w terenie i podczas spotkań...

Cena 159,99 zł
dostępna od ręki
Kurtka militarna TEXAR CWU czarna
  • produkt wysprzedany
  • produkt wysprzedany

Kurtka militarna TEXAR CWU czarna

Męska kurtka pilotka, wykonana z wodoodpornego materiału. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością. Modna kurtka taktyczna idealna na co dzień.

Cena 279,99 zł
Kurtka militarna TEXAR Ma-1 czarna
  • produkt wysprzedany
  • produkt wysprzedany

Kurtka militarna TEXAR Ma-1 czarna

Męska kurtka pilotka, wykonana z wodoodpornego materiału. Możliwość odwrócenia kurtki na lewą, pomarańczową stronę, Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością. Modna kurtka taktyczna idealna na co dzień.

Cena 163,99 zł
Pokazano 1-24 z 37 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 95,00 zł - 280,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove