Bluzy patriotyczne męskie

Naszym Klientom proponujemy wyjątkowo solidne i gustowne bluzy patriotyczne uszyte w Polsce. Bluzy dostępne w naszym sklepie online z odzieżą patriotyczną są bardzo wygodne, miłe w dotyku i dobrze się je nosi. Posiadamy bluzy odnoszące się do różnych okresów w dziejach Polski, a widnieją na ...

Naszym Klientom proponujemy wyjątkowo solidne i gustowne bluzy patriotyczne uszyte w Polsce. Bluzy dostępne w naszym sklepie online z odzieżą patriotyczną są bardzo wygodne, miłe w dotyku i dobrze się je nosi. Posiadamy bluzy odnoszące się do różnych okresów w dziejach Polski, a widnieją na nich grafiki dotyczące m.in. husarii, obrony Wizny, Powstania Warszawskiego czy NSZ. Nie brakuje wzorów upamiętniających Dywizjon 303 oraz godła Polski.

Staramy się dobierać wyłącznie najpiękniejsze i najbardziej efektowne grafiki. Posiadasz już bluzę? Sprawdź naszą ofertę odzieży patriotycznej. Dzięki bogatemu asortymentowi każdy znajdzie odpowiedni dla siebie wzór.

Do kogo skierowana jest odzież patriotyczna? Do każdego z nas, do każdego Polaka! Zakładając bluzę patriotyczną pokazujesz, kim tak naprawdę jesteś. Pokazujesz, że jesteś dumny z naszego dziedzictwa i historii. Dziś każdy z nas może codziennie oddawać cześć bohaterom poległym w walce o wolną Polskę. Bo tacy dziś jesteśmy – wolni. I tej wolności nikt nam nie odbierze.

Chodząc do szkoły dzieci uczą się historii naszego narodu, poznają bohaterów, procesy kształtowania się państwa Polskiego. Jest to nic innego jak zaszczepianie patriotyzmu w ich młodej świadomości. Nasz sklep oferuje bluzy męskie i damskie a także dla najmłodszych patriotów, prezentujące narodowe motywy. Nosząc taką bluzę dziecko w pewnym sensie staje się wzorem wśród rówieśników. Chcąc nie chcąc przekazuje kolegom wartości, które wynikają z przywiązania się do kraju w którym mieszka, za który swoje życie oddawali ich pradziadkowie.

Sprzedawane przez nas bluzy są bardzo ciepłe, z wysokiej jakości materiału. W naszej ofercie występują modele wkładane przez głowę, jak również bluzy na zamek- całkowicie rozpinane. Zamawiając u nas macie państwo gwarancję, oryginalności wszystkich produktów, które objęte są gwarancją. Nosząc bluzę z herbem, czy flaga Polski dajecie przykład dorosłym i dzieciom powodując , że jeszcze bardziej zainteresują się historią kraju. Utożsamią się ze swoją ojczyzną i wyrosną na prawdziwych patriotów, którzy kochają swój kraj i nie wstydzą się tego okazywać.

Wyjątkowe grafiki patriotyczne Żołnierze wyklęci, husaria, Godło Polski – to tylko niektóre z motywów zdobiących nasze bluzy.

W naszym sklepie znajdą Państwo najlepsze bluzy patriotyczne, stworzone z myślą o wszystkich dumnych z własnej ojczyzny oraz polskiej historii. wybieramy dla Państwa piękne i najwyższej jakości bluzy patriotyczne najlepszych polskich producentów Bluzy z kapturem i bez kaptura.

Kultura prezentowania w sferze publicznej barw i symboli narodowych w ostatnich latach ulega w Polsce dynamicznemu rozwojowi. Wciąż jednak wiele różni nas w tym aspekcie na przykład od Amerykanów. Gwiazdy i pasy flagi USA dostrzegalne są nie tylko w publicznych urzędach, wielu obywateli z dumą ozdabia nimi własne domy czy prezentuje je w swoim ubiorze. Nie jest to wyraz poparcia dla żadnego stanowiska politycznego, lecz poczucia patriotyzmu i narodowej przynależności.

Takie same postawy rozwijają w sobie coraz mocniej Polacy, udowadniając, że miejsce państwowych symboli i nie musi ograniczać się do oficjalnych instytucji czy dokumentów, lecz mogą z dumą być prezentowane na własnych piersiach. Podobnym potrzebom wychodzi na przeciw marka Patrioty.pl, łącząc wysoką jakość bluz z bogatym wzornictwem nawiązującym do polskich barw, symboli oraz ważnych dla narodowej tożsamości wydarzeń historycznych i motywów. Poprzez produkcję patriotycznej odzieży chcemy dać możliwość publicznego wyrażenia dumy i patriotyzmu każdemu, kto je odczuwa.

Bluza patriotyczna Husaria APNL

VIP - podwyższona jakość materiałów i wykończenia : -- 100% wysokiej jakości, przyjemna stabilizowana bawełna czesankowa -- Gramatura doskonała 400g/m2 Bluza 2463 .

Cena 129,99 zł
dostępna od ręki
Pokazano 1-24 z 255 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 59,00 zł - 200,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kategorie

Kategorie

add remove

Kolor

Kolor

add remove

Kurtka Orzeł

Ostatnie sztuki, duża przecena!  Tabela rozmiarów na końcu galerii zdjęć.

Cena podstawowa 319,99 zł Cena 223,99 zł