Bez rękawów

Dobrze dopasowana koszulka sportowa pomaga w odprowadzaniu wilgoci i jest bardzo przewiewna. Poprawia to komfort wykonywania ćwiczeń lub biegania. Do wyprodukowania patriotycznej odzieży sportowej używane są najlepszej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie. Firmy ...

Dobrze dopasowana koszulka sportowa pomaga w odprowadzaniu wilgoci i jest bardzo przewiewna. Poprawia to komfort wykonywania ćwiczeń lub biegania. Do wyprodukowania patriotycznej odzieży sportowej używane są najlepszej jakości materiały i najnowocześniejsze technologie. Firmy produkujące ubrania patriotyczne na rynku odzieżowym działają od kilku lat, ale można powiedzieć, że do branży weszły z rozmachem, przebijając przy tym zachodnią – produkowaną w Chinach – konkurencję. Tyczy się to nie tylko damskich koszulek patriotycznych, ale również odzieży sportowej.
Dostosowujemy naszą ofertę do wymagań wszystkich patriotów, dlatego staramy się dostarczać bogatą ofertę wszelkiego typu ubrań przyozdobionych motywami nawiązującymi do wartości Narodowych. Polakiem i patriotą jesteś cały czas, również w trakcie treningu. Pokaż swoją miłość do Narodu i ducha walki przy pomocy odpowiednich ubrań. Zdrowa rywalizacja jest Twoją drogą do sukcesu, a Twój sukces umacnia pozycję naszego narodu. Bądź sobą, trenuj, oddaj hołd Wielkiej Polsce.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 39,00 zł - 40,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kurtka Orzeł

Ostatnie sztuki, duża przecena!  Tabela rozmiarów na końcu galerii zdjęć.

Cena podstawowa 319,99 zł Cena 223,99 zł

Bluza orzeł Styl

100% wysokiej jakości, przyjemna stabilizowana bawełna czesankowa

Cena 129,99 zł