Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Lista produktów z podziałem na producenta Texar

Najwyższej jakości militarne i wojskowe koszulki bawełniane: gładkie i z nadrukiem. 

Polecamy t-shirty termoaktywne idealnie sprawdzające się podczas treningu, jak i koszulki do użytku taktycznego czy outdooru. W ofercie dostępne oryginalne, taktyczne t-shirty męskie znanych marek o luźniejszych fasonach, oryginalnych wzorach oraz koszulki wojskowe w kamuflażu.


Odzież militarna to wyjątkowy rodzaj odzieży, która jest wytrzymała, trwała, modna i ponadczasowa. Taka odzież zawsze się podoba niezależnie od okoliczności, czy żyjemy w czasach spokojnych, czy niespokojnych i walecznych. Polska historia jest pełna ważnych i chlubnych wydarzeń, które do dziś wspominamy od zakończenia II wojny światowej. Od 30 lat ciesząc się wolnością, możemy śmiało wyrażać swoje związki z wydarzeniami i bohaterami, którzy wsławili się w walce o wolną i niepodległą Polskę. Armia Krajowa, Żołnierze Wyklęci, bohaterowie z czasów wojny – to tylko nieliczne przykłady tego, czym możemy się pochwalić.


Producent odzieży militarnej Texar z myślą o tych, którzy lubią na co dzień nosić odzież militarną, w szerokim asortymencie swoich produktów ma wiele propozycji dla każdego. Wśród nich są koszulki i bluzy militarne, spodnie bojówki moro i w jednolitym kolorze (ciemniejszym i jaśniejszym), kurtki militarne, bluzy polarowe Grom. W ofercie są również różne czapki taktyczne, kapelusze militarne oraz dodatki do odzieży wojskowej w postaci plecaków i emblematów patriotycznych.


W ofercie producenta każdy znajdzie coś dla siebie. Odzież militarna dedykowana jest do użytku codziennego, wyjątkowo wytrzymała, która nie niszczy się i służy latami.

więcej
Wyświetlono 1 - 29 z 29 produktów
Wyświetlono 1 - 29 z 29 produktów