Kategorie

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Tagi

Lista produktów z podziałem na producenta Surge Polonia

Surge Polonia to jeden najlepiej rozpoznawalnych producentów odzieży patriotycznej. Od samego początku naszego sklepu byliśmy znaczącym partnerem tej marki  otrzymując od nich pełen oferowany asortyment produktów. 

Surge Polonia to powstała 11.11.11 r. pierwsza na świecie marka odzieży patriotycznej łącząca tematykę patriotyczną z najnowszymi trendami designu. Markę tworzy grupa przyjaciół zafascynowanych polską historią, którzy postanowili przybliżyć jej najciekawsze epizody szerokiemu gronu odbiorców, nadając im współczesny wymiar. Ich ambicją było stworzenie szeroko rozpoznawalnej marki odzieży kojarzonej z wysoką jakością oraz patriotycznym przekazem. Chcieli promować ideę nowoczesnego patriotyzmu oraz dowieść, że patriotyzm może być zarówno ciekawy, jak i niezwykle inspirujący.Zaangażowali najzdolniejszych polskich designerów młodego pokolenia, którzy czerpiąc m.in. z komiksu, graffiti, sztuki tatuażu czy pop-artu, tworzą dla nas niepowtarzalne projekty inspirowane polską historią oraz symboliką narodową. Wzornictwo ich ubrań jest kwintesencją tego, co określa się mianem współczesnego polskiego designu.

Aby jakość ubrań marki plasowała się bezustannie na najwyższym poziomie, używali tylko najlepszych tkanin oraz dodatków od wyselekcjonowanych producentów. Dbałość o najdrobniejszy szczegół oraz fakt, że całość produkcji realizowana jest w Polsce, gwarantuje, że finalny produkt będzie zaspokajał wszystkie Twoje wymagania.

W celu lepszego dopasowania poszczególnych ubrań do indywidualnych cech klienta, asortyment marki podzielili na linie: Armia, Classic, Styl, Sport i Szyk. Linia Armia, to odzież i akcesoria przeznaczone dla osób prowadzących patriotyczny styl życia i zarazem interesujących się militariami i wojskowością, natomiast ubrania linii Classic kierują do osób ceniących sobie indywidualizm i oryginalność, niebojących się demonstrować przywiązania do własnego kraju. Połączenie niezobowiązującego wzornictwa i akcentów patriotycznych cechuje produkty z linii Styl. Odzież linii Sport to idealna propozycja dla tych, którzy są aktywni fizycznie, lubią wyzwania i kibicują polskim reprezentacjom narodowym, a produkty linii Szyk skierowane są osób ceniących sobie eleganckie wzornictwo połączone z dyskretnymi motywami patriotycznymi.Surge Polonia powstała jako jeden z pierwszych polskich sklepów z odzieżą patriotyczną. Ideą marki jest by poprzez ładną odzież przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców najciekawsze momenty z historii Polski. Jak sami piszą o sobie chcą promować ideę nowoczesnego patriotyzmu poprzez budowanie marki kojarzonej z wysoką jakością i patriotycznym przesłaniem. 


Zatrudnili młodych grafików by kreowali młodzieżowe projekty oparte o polską historię i symbole narodowe Kładą również duży nacisk na jakość użytych materiałów do produkcji swojej odzieży dbając o detale i elementy wykończenia.
Kierując swoje produkty do szerokiego grona odbiorców podzielili asortyment na linie graficzne: Armia, Classic, Styl itd. Jak łatwo się domyśleć grafiki z linii armia adresują swoje przesłanie do osób interesujących się militariami. Pozostałe linie kierowane są odpowiednio do osób demonstrujących swoje przywiązanie do ojczyzny w wyrazisty sposób (Classic) lub mniej zobowiązujący sposób (Styl). Linia „Szyk” z założenia oferuje produkty dla z dyskretnymi motywami patriotycznymi. Na koniec seria „Sport”, która okazała się dużym sukcesem marki Surge polonia to gama koszulek termoaktywnych , rasguardów dla osób aktywnych sportowo.

więcej
na stronie
Wyświetlono 1 - 30 z 204 produktów
Wyświetlono 1 - 30 z 204 produktów