Kompresyjne

Filtrowanie:

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Tagi

  Kompresyjne

  Koszulki kompresyjne działają na zasadzie zmiennego ucisku stosowanego od lat w odzieży medycznej. Odzież kompresyjna poprawia funkcjonowanie naszego układu krążenia w trakcie biegu lub wykonywania ćwiczeń. Dodatkowo, pozytywnie wpływa na pracę mięśni oraz przyspiesza ich regenerację, a także minimalizuje wstrząsy w trakcie wykonywania ćwiczeń. ...

  Koszulki kompresyjne działają na zasadzie zmiennego ucisku stosowanego od lat w odzieży medycznej. Odzież kompresyjna poprawia funkcjonowanie naszego układu krążenia w trakcie biegu lub wykonywania ćwiczeń. Dodatkowo, pozytywnie wpływa na pracę mięśni oraz przyspiesza ich regenerację, a także minimalizuje wstrząsy w trakcie wykonywania ćwiczeń. Zwykle stosowana jest przez biegaczy, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubrania kompresyjne zakładały osoby uprawiające inne dyscypliny sportu - sporty walki, na siłowni.

  Więcej

  Kompresyjne  Znalezione produkty 22

  Wyświetlono 1 - 22 z 22 produktów
  Wyświetlono 1 - 22 z 22 produktów

  Odzież kompresyjna, podobnie jak termoaktywna, pomaga w odprowadzaniu potu, równocześnie chroniąc nas przed podmuchami wiatru. Powinna ściśle przylegać do naszego ciała, aby wywierać nacisk na partie mięśni pracujące najbardziej intensywnie w trakcie treningu. Dzięki uciskowi, z mięśni odprowadzany jest kwas mlekowy, co redukuje ból nazywany zakwasami. Nasz sklep patriotyczny oferuje bardzo dobrej jakości koszulki kompresyjne stworzone przez rodzimych producentów. Dzięki doskonałej jakości wykonania koszulek, znacząco podniesie się Twój komfort w trakcie wykonywania ćwiczeń, a doskonałe nadruki patriotyczne pokażą, że jesteś prawdziwym, dumnym Polakiem. Szukasz prezentu dla ukochanej? W naszej ofercie znajdziesz damskie koszulki patriotyczne .