Męskie

Filtrowanie:

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Tagi

  Męskie

  Do produkcji odzieży termoaktywnej wykorzystywane są specjalistyczne materiały oddychające, dzięki którym nasze ciało zachowuje odpowiednią temperaturę. Odzież termoaktywna nie wchłania wydzielanego przez nasze ciało potu, ale oddaje go na zewnątrz, co znacznie poprawia komfort sportowca. Każda koszulka termoaktywna wykonana jest z kilku warstw ...

  Do produkcji odzieży termoaktywnej wykorzystywane są specjalistyczne materiały oddychające, dzięki którym nasze ciało zachowuje odpowiednią temperaturę. Odzież termoaktywna nie wchłania wydzielanego przez nasze ciało potu, ale oddaje go na zewnątrz, co znacznie poprawia komfort sportowca. Każda koszulka termoaktywna wykonana jest z kilku warstw materiału, a każda z nich odpowiada za inną funkcję – jedna odprowadzają pot, a inne chronią przed przenikaniem chłodnego powietrza.
  Dostarczamy wyłącznie najlepszej jakości odzież termoaktywną czołowych polskich producentów. Dobrze trafiłeś, jeśli pragniesz eksponować swój patriotyzm każdego dnia, niezależnie od tego, co w danym momencie robisz. W czasie treningu nie musisz rezygnować z wartości narodowych i symboli nawiązujących o naszej historii. Sportowa odzież patriotyczna została stworzona dla osób kochających swój kraj i sport. Pamiętaj, sport idzie w parze z patriotyzmem – zdrowy i wysportowany naród, to silny naród. A co po treningu? Możesz założyć koszulkę patriotyczną  i wybrać się z rodzinna spacer.
  Poza koszulkami i bluzami, przeznaczonymi do noszenia na co dzień, oferujemy też szeroki wybór męskiej odzieży sportowej i termoaktywnej. Oferujemy opinające rashguardy i koszulki kompresyjne ale również zwiewne i lekkie koszulki biegowe i rowerowe. Proponujemy pełną gamę odzieży sportowej wzbogaconej o patriotyczne motywy pasującej idealnie na siłowni ę do sportów walki czy do uprawiania innych sportów.

  Więcej

  Męskie  Znalezione produkty 49

  na stronie
  Wyświetlono 1 - 30 z 49 produktów
  Wyświetlono 1 - 30 z 49 produktów