Męskie

Do produkcji odzieży termoaktywnej wykorzystywane są specjalistyczne materiały oddychające, dzięki którym nasze ciało zachowuje odpowiednią temperaturę. Odzież termoaktywna nie wchłania wydzielanego przez nasze ciało potu, ale oddaje go na zewnątrz, co znacznie poprawia ...

Do produkcji odzieży termoaktywnej wykorzystywane są specjalistyczne materiały oddychające, dzięki którym nasze ciało zachowuje odpowiednią temperaturę. Odzież termoaktywna nie wchłania wydzielanego przez nasze ciało potu, ale oddaje go na zewnątrz, co znacznie poprawia komfort sportowca. Każda koszulka termoaktywna wykonana jest z kilku warstw materiału, a każda z nich odpowiada za inną funkcję – jedna odprowadzają pot, a inne chronią przed przenikaniem chłodnego powietrza.
Dostarczamy wyłącznie najlepszej jakości odzież termoaktywną czołowych polskich producentów. Dobrze trafiłeś, jeśli pragniesz eksponować swój patriotyzm każdego dnia, niezależnie od tego, co w danym momencie robisz. W czasie treningu nie musisz rezygnować z wartości narodowych i symboli nawiązujących o naszej historii. Sportowa odzież patriotyczna została stworzona dla osób kochających swój kraj i sport. Pamiętaj, sport idzie w parze z patriotyzmem – zdrowy i wysportowany naród, to silny naród. A co po treningu? Możesz założyć koszulkę patriotyczną  i wybrać się z rodzinna spacer.
Poza koszulkami i bluzami, przeznaczonymi do noszenia na co dzień, oferujemy też szeroki wybór męskiej odzieży sportowej i termoaktywnej. Oferujemy opinające rashguardy i koszulki kompresyjne ale również zwiewne i lekkie koszulki biegowe i rowerowe. Proponujemy pełną gamę odzieży sportowej wzbogaconej o patriotyczne motywy pasującej idealnie na siłowni ę do sportów walki czy do uprawiania innych sportów.

Koszulka sportowa Godło czarna

Przewiewna, sportowa (materiał  Coolmax®) koszulka z symbolami orła białego.   Wersje czerwona i biała poniżej... Proszę zwrócić uwagę na wydłużony w stosunku do bawełnianej odzieży termin realizacji...

Cena 89,99 zł
dostępna od ręki
Pokazano 1-24 z 89 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 50,00 zł - 159,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove