Kurtki Polary

Marsze z okazji Święta Niepodległości nieraz odbywają się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych – podczas opadów deszczu i przy niskiej temperaturze. Ciężko jest wtedy podkreślić swoje oddanie Polsce i wyeksponować Narodowe symbole. Kurtki patriotyczne umożliwiają Ci pokazać Swoją ...

Marsze z okazji Święta Niepodległości nieraz odbywają się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych – podczas opadów deszczu i przy niskiej temperaturze. Ciężko jest wtedy podkreślić swoje oddanie Polsce i wyeksponować Narodowe symbole. Kurtki patriotyczne umożliwiają Ci pokazać Swoją polskość niezależnie od pogody. Staramy się spełniać oczekiwania wszystkich patriotów, więc nasza oferta produktowa jest bogata w różnego rodzaju ubrania patriotyczne dla mężczyzn i kobiet. 

Oferowane przez nas kurtki patriotyczne wyróżniają się świetnym krojem, doskonałą jakością wykonania i wytrzymałymi, gustownymi emblematami nawiązującymi do symboliki Narodowej. Wyposażone zostały w pojemne kieszenie i kaptury skutecznie chroniące Twoją głowę w chłodne dni. Dzięki nieprzemakalności, oferowane przez nas kurtki możesz nosić w niemal każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki symbolom narodowym niezależnie od pogody możesz pokazać wszystkim wokół, jak ważne jest dla Ciebie dobro Narodu.

Prezentowanie barw narodowych na ubraniu to zarówno pozytywna moda ostatnich lat, jak i wyraz patriotyzmu. Ubranie sportowe, jakim są kurtki, jest przykładem odzieży, na której najczęściej pojawiają się takie symbole. Jest to wygodny strój, pozwalający na uprawianie sportu, ale również i codzienne noszenie. Prezentowane na nim symbole, a także wydarzenia historyczne są powodem do dumy, dla tego, który je nosi. W ofercie można znaleźć różne modele, których nadruk pozwala na dopasowanie stroju do zbliżającej się rocznicy, lub też prezentowania swojego patriotyzmu. Na strojach umieszczone zostały najróżniejsze symbole, z których każdy odnosi się do innych okresów z historii Polski. Dostępne są kurtki przypominające o Rzezi Wołyńskiej i okresie komunizmu, ale też te, odnoszące się do dawniejszych czasów. Każdy znajdzie tutaj coś, co będzie zarówno wygodne, jak i pokazujące przywiązanie do kraju i jego historii. Wybranie patriotycznych kurtek w tej kategorii będzie miało więc funkcję nie tylko stylizacyjną, ale również edukacyjną.

Nie zapomnij sprawdzić naszej oferty koszulek patriotycznych

Kurtka patriotyczna, wiatrówka Orzeł II

Lekka kurtka tzw wiatrówka chroniąca przed wiatrem i wilgocią. Krój krótki, ściągacz na dole  -  bomberka. Choć kurtka nie jest ocieplana świetnie się sprawdza w wilgotną i chłodniejszą porę. 

Cena 159,99 zł
dostępna od ręki

Kurtka patriotyczna wiatrówka Flaga

Lekka kurtka tzw wiatrówka chroniąca przed wiatrem i wilgocią w kolorystyce maskującej kamuflażu. Choć kurtka nie jest ocieplana świetnie się sprawdza w wilgotną i chłodniejszą porę. Idealna w terenie i podczas spotkań...

Cena 159,99 zł
dostępna od ręki
Kurtka militarna TEXAR CWU czarna
  • produkt wysprzedany
  • produkt wysprzedany

Kurtka militarna TEXAR CWU czarna

Męska kurtka pilotka, wykonana z wodoodpornego materiału. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością. Modna kurtka taktyczna idealna na co dzień.

Cena 279,99 zł
Kurtka militarna TEXAR Ma-1 czarna
  • produkt wysprzedany
  • produkt wysprzedany

Kurtka militarna TEXAR Ma-1 czarna

Męska kurtka pilotka, wykonana z wodoodpornego materiału. Możliwość odwrócenia kurtki na lewą, pomarańczową stronę, Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością. Modna kurtka taktyczna idealna na co dzień.

Cena 163,99 zł
Kurtka militarna TEXAR Conger Pl Camo
  • produkt wysprzedany
  • produkt wysprzedany

Kurtka militarna TEXAR Conger Pl Camo

Męska kurtka wojskowa moro, wykonana z wodoodpornego materiału. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością. Idealna na ryby, na wycieczkę w  góry, wyjazdy survivalowe i na co dzień. 

Cena 450,00 zł
Pokazano 1-24 z 29 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 95,00 zł - 450,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove