Kangurki

Bluzy z kapturem, powszechnie nazywane kangurkami, są bardzo popularnym rodzajem ubrania codziennego. Wiele osób każdego dnia zakłada bluzę z kapturem, nie zastanawiając się przy tym, gdzie ona została wyprodukowana. Świadomy patriota stara się wspierać rodzime ...

Bluzy z kapturem, powszechnie nazywane kangurkami, są bardzo popularnym rodzajem ubrania codziennego. Wiele osób każdego dnia zakłada bluzę z kapturem, nie zastanawiając się przy tym, gdzie ona została wyprodukowana. Świadomy patriota stara się wspierać rodzime przedsiębiorstwa i firmy, kiedy tylko może.  Jedną z postaw codziennego patriotyzmu jest wybieranie krajowych produktów zamiast zagranicznych. Podobnie jest w przypadku ubrań – warto wspierać polskich projektantów, nasze szwalnie i dostawców. Odzież patriotyczna jest też sposobem na to, aby oddać hołd bohaterom poległym w walce o naszą wolność.

Oferujemy solidne, wyprodukowane w Polsce bluzy patriotyczne, nawiązujące do naszej historii, tradycji i wartości narodowych. Zastosowane na bluzach wzornictwo łączy w sobie motywy narodowe z nowoczesnymi grafikami. Posiadamy modele z dużymi, wyraźnymi grafikami, jak na przykład bluzy z orłem polskim oraz bardziej dyskretne z narodowym symbolem na piersi. Chciałbyś podkreślić swoje pochodzenie będąc na emigracji lub wyjeździe zagranicznym? Możesz sprawić sobie bluzę z Orłem Polski, dzięki której każdy będzie wiedział, że jesteś dumnym Polakiem.

Pokazano 1-24 z 88 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 104,00 zł - 200,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove