Kangurki

Bluzy z kapturem, powszechnie nazywane kangurkami, są bardzo popularnym rodzajem ubrania codziennego. Wiele osób każdego dnia zakłada bluzę z kapturem, nie zastanawiając się przy tym, gdzie ona została wyprodukowana. Świadomy patriota stara się wspierać rodzime ...

Bluzy z kapturem, powszechnie nazywane kangurkami, są bardzo popularnym rodzajem ubrania codziennego. Wiele osób każdego dnia zakłada bluzę z kapturem, nie zastanawiając się przy tym, gdzie ona została wyprodukowana. Świadomy patriota stara się wspierać rodzime przedsiębiorstwa i firmy, kiedy tylko może.  Jedną z postaw codziennego patriotyzmu jest wybieranie krajowych produktów zamiast zagranicznych. Podobnie jest w przypadku ubrań – warto wspierać polskich projektantów, nasze szwalnie i dostawców. Odzież patriotyczna jest też sposobem na to, aby oddać hołd bohaterom poległym w walce o naszą wolność.

Oferujemy solidne, wyprodukowane w Polsce bluzy patriotyczne, nawiązujące do naszej historii, tradycji i wartości narodowych. Zastosowane na bluzach wzornictwo łączy w sobie motywy narodowe z nowoczesnymi grafikami. Posiadamy modele z dużymi, wyraźnymi grafikami, jak na przykład bluzy z orłem polskim oraz bardziej dyskretne z narodowym symbolem na piersi. Chciałbyś podkreślić swoje pochodzenie będąc na emigracji lub wyjeździe zagranicznym? Możesz sprawić sobie bluzę z Orłem Polski, dzięki której każdy będzie wiedział, że jesteś dumnym Polakiem.

Pokazano 1-60 z 86 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 124,00 zł - 200,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove

Kurtka Orzeł

Ostatnie sztuki, duża przecena!  Tabela rozmiarów na końcu galerii zdjęć.

Cena podstawowa 319,99 zł Cena 223,99 zł

Bluza orzeł Styl

100% wysokiej jakości, przyjemna stabilizowana bawełna czesankowa

Cena 129,99 zł