Kangurki

Filtrowanie:

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Tagi

  Kangurki

  Bluzy z kapturem, powszechnie nazywane kangurkami, są bardzo popularnym rodzajem ubrania codziennego. Wiele osób każdego dnia zakłada bluzę z kapturem, nie zastanawiając się przy tym, gdzie ona została wyprodukowana. Świadomy patriota stara się wspierać rodzime przedsiębiorstwa i firmy, kiedy tylko może. 

  Kangurki  Znalezione produkty 24

  Wyświetlono 1 - 24 z 24 produktów
  Wyświetlono 1 - 24 z 24 produktów

  Jedną z postaw codziennego patriotyzmu jest wybieranie krajowych produktów zamiast zagranicznych. Podobnie jest w przypadku ubrań – warto wspierać polskich projektantów, nasze szwalnie i dostawców. Odzież patriotyczna jest też sposobem na to, aby oddać hołd bohaterom poległym w walce o naszą wolność.
  Oferujemy solidne, wyprodukowane w Polsce bluzy patriotyczne, nawiązujące do naszej historii, tradycji i wartości narodowych. Zastosowane na bluzach wzornictwo łączy w sobie motywy narodowe z nowoczesnymi grafikami. Posiadamy modele z dużymi, wyraźnymi grafikami, jak na przykład bluzy z orłem polskim oraz bardziej dyskretne z narodowym symbolem na piersi. Chciałbyś podkreślić swoje pochodzenie będąc na emigracji lub wyjeździe zagranicznym? Możesz sprawić sobie bluzę z Orłem Polski, dzięki której każdy będzie wiedział, że jesteś dumnym Polakiem.