Długi rękaw

W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę koszulek patriotycznych z długim rękawem. Posiadamy standardowe longsleeve, koszulki z kołnierzem, termoaktywne i rashguard. Staramy się tak dopracować naszą ofertę produktową, aby spełnić oczekiwania wszystkich patriotów. Każdy może ...

W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę koszulek patriotycznych z długim rękawem. Posiadamy standardowe longsleeve, koszulki z kołnierzem, termoaktywne i rashguard. Staramy się tak dopracować naszą ofertę produktową, aby spełnić oczekiwania wszystkich patriotów. Każdy może dziś pokazać, że jest dumnym Polakiem i dumną Polką. Nawet najbardziej dyskretny znaczek narodowy na koszulce pokaże, jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze.

Posiadamy zarówno modele z minimalistycznymi grafikami lub symbolami narodowymi, jak również takie, które od razu przyciągają wzrok znajdujących się w pobliżu osób. Projektanci młodego pokolenia mają doskonałe poczucie estetyki, dzięki któremu z łatwością łączą symbole narodowe z bardzo atrakcyjnymi dla oka grafikami. Koszulki patriotyczne swoim stylem zrobią wrażenie nawet na największych malkontentach. Na pewno znajdziesz model, w którym po prostu będziesz się dobrze czuł. Być może Orzeł Biały znajdujący się na piersi Twojej koszulki zmotywuje kogoś do tego, aby zainteresował się naszą historią? Patriotyzm zaraża. Całe szczęście!

Rashguard damski z długim rękawem FOLK2
  • Wyprzedaż!
  • -30%
  • Wyprzedaż!
  • -30%

Rashguard damski z długim rękawem FOLK2

Ostatnie sztuki, przecenione maksymalnie. cena najniższa w ciągu ostatnich 3-ch miesięcy.  Modna koszulka termoaktywna damska z długim rękawem.Odprowadza wilgoć na zewnątrz, idealna do treningów.

Cena podstawowa 139,00 zł Cena 97,30 zł
dostępna od ręki
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 97,00 zł - 139,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove