Rashguard

Filtrowanie:

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Tagi

  Rashguard

  Rashguardy pierwotnie wykorzystywane były przez Australijskich surferów i windsurferów. Chroniły przed obtarciami i negatywnym działaniem promieniowania słonecznego. Z czasem ten rodzaj specjalistycznych koszulek zaczął być stosowany w innych dyscyplinach sportu, a w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością wśród zawodników uprawiającyc...

  Rashguardy pierwotnie wykorzystywane były przez Australijskich surferów i windsurferów. Chroniły przed obtarciami i negatywnym działaniem promieniowania słonecznego. Z czasem ten rodzaj specjalistycznych koszulek zaczął być stosowany w innych dyscyplinach sportu, a w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością wśród zawodników uprawiających sporty walki. 

  Więcej

  Rashguard  Znalezione produkty 39

  na stronie
  Wyświetlono 1 - 30 z 39 produktów
  Wyświetlono 1 - 30 z 39 produktów

  Rashguardy pełnią kilka funkcji, podobnie do koszulek termoaktywnych, pomagają odprowadzać pot z naszego ciała i chronią przed niższą temperaturą z zewnątrz. Różnica polega na tym, że rashguardy są bardziej wytrzymałe, przez co chronią zawodnika przed drobnymi obtarciami i infekcjami. Nowoczesne rashgaurdy powstają z myślą o kontaktowych sportach walki, jak na przykład MMA, zapasy.
  Naszym Klientom dostarczamy rashguardy wyprodukowane w Polsce przy użyciu krajowych, najlepszej jakości materiałów. Wszystkie oferowane przez nas produkty nawiązują do najważniejszych symboli Narodowych lub istotnych wydarzeń historycznych. Podkreśl swój patriotyzm również po treningu, na przykład w bluzie patriotycznej .