T-shirt

Zakładając koszulkę z motywem patriotycznym pokazujesz kim jesteś. A jesteś prawdziwym Polakiem, dumnym ze swego pochodzenia i historii. Dajesz jasny komunikat, że Orzeł Biały nie jest dla ciebie jedynie symbolem, ale czymś, za co jesteś gotów walczyć. ...

Zakładając koszulkę z motywem patriotycznym pokazujesz kim jesteś. A jesteś prawdziwym Polakiem, dumnym ze swego pochodzenia i historii. Dajesz jasny komunikat, że Orzeł Biały nie jest dla ciebie jedynie symbolem, ale czymś, za co jesteś gotów walczyć. Bohaterom poległym w walce o naszą wolność, hołd możemy oddawać każdego dnia, a nie tylko przy okazji obchodów rocznicowych. Zakładając koszulkę ze znakiem Polski Walczącej pokazujesz, że ważne w historii kraju wydarzenia nie są Ci obojętne.

Jaki powinna być dobra koszulka patriotyczna? Przede wszystkim solidnie wykonana, z pięknym, wytrzymałym nadrukiem. Polscy producenci nie kładą nacisku na ilość, tylko jakość. Każda koszulka jest wykonywana sumiennie i przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Polskie szwalnie nawiązują do naszych odzieżowych tradycji, a nie chińskiego pędu do możliwie jak najtańszej produkcji. W ofercie znajdziesz przeróżne modele nawiązujące do naszej historii. Z pewnością wybierzesz odpowiedni dla siebie krój i grafikę.

Koszulka patriotyczna Husaria orły

Husaria była polską kawalerią, która zasłynęła wieloma zwycięstwami. Wizerunek dzielnego wojownika na  modnej koszulce  na pewno spodoba się miłośnikom historii oraz opowieści o bohaterach.

Cena 76,99 zł
dostępna od ręki

Koszulka patriotyczna pistolet VIS

Polski pistolet „VIS” stworzony został przez inżynierów: Piotra Wilniewczyca i Jana Skrzypińskiego i uznany był za jeden z najlepszych pistoletów w dziejach historii. Jego nazwa oznacza siłę i to właśnie o tej sile...

Cena 79,99 zł
dostępna od ręki
Pokazano 1-24 z 513 pozycji