Polo

Filtrowanie:

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Promocje

  Tagi

  Polo

  Koszulki polo mają sportowe, sięgające blisko 100 lat korzenie. Jak się dobrze domyślasz, na początku nosili je tenisiści. Następnie zainteresowały golfistów i osoby grające w polo. Koniec końców, trafiły również do szaf „szarych obywateli”. Koszulki Polo łączą w sobie elegancję koszul i wygodę podkoszulek. Będziesz w nich dobrze wyglądał zarówn...

  Koszulki polo mają sportowe, sięgające blisko 100 lat korzenie. Jak się dobrze domyślasz, na początku nosili je tenisiści. Następnie zainteresowały golfistów i osoby grające w polo. Koniec końców, trafiły również do szaf „szarych obywateli”. Koszulki Polo łączą w sobie elegancję koszul i wygodę podkoszulek. Będziesz w nich dobrze wyglądał zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i wypadów ze znajomymi czy rodziną. 

  Więcej

  Polo  Znalezione produkty 20

  Wyświetlono 1 - 20 z 20 produktów
  Wyświetlono 1 - 20 z 20 produktów

  Oferowane przez nas koszulki polo wyróżniają się jednak względem tych z popularnych „sieciówek modowych”. Są stworzone przez Polaków i opowiadają o naszej historii.
  Grafiki patriotyczne zawarte na dostępnych w naszym sklepie koszulkach polo nawiązują do symboli narodowych, wydarzeń historycznych i postaci, które odegrały kluczową rolę w budowaniu polskiego Narodu. W ofercie mamy zarówno modele opatrzone delikatnymi symbolami narodowymi, jak i bardziej wyraziste, z dokładnie widocznym Godłem Polski lub inną grafiką. Dzięki doskonałej jakości, wszystkie dostępne w naszym sklepie koszulki patriotyczne będą służyć Ci latami.