Polo

Koszulki polo mają sportowe, sięgające blisko 100 lat korzenie. Jak się dobrze domyślasz, na początku nosili je tenisiści. Następnie zainteresowały golfistów i osoby grające w polo. Koniec końców, trafiły również do szaf „szarych obywateli”. Koszulki Polo łączą w sobie ...

Koszulki polo mają sportowe, sięgające blisko 100 lat korzenie. Jak się dobrze domyślasz, na początku nosili je tenisiści. Następnie zainteresowały golfistów i osoby grające w polo. Koniec końców, trafiły również do szaf „szarych obywateli”. Koszulki Polo łączą w sobie elegancję koszul i wygodę podkoszulek. Będziesz w nich dobrze wyglądał zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i wypadów ze znajomymi czy rodziną. Oferowane przez nas koszulki polo wyróżniają się jednak względem tych z popularnych „sieciówek modowych”. Są stworzone przez Polaków i opowiadają o naszej historii.

Grafiki patriotyczne zawarte na dostępnych w naszym sklepie koszulkach polo nawiązują do symboli narodowych, wydarzeń historycznych i postaci, które odegrały kluczową rolę w budowaniu polskiego Narodu. W ofercie mamy zarówno modele opatrzone delikatnymi symbolami narodowymi, jak i bardziej wyraziste, z dokładnie widocznym Godłem Polski lub inną grafiką. Dzięki doskonałej jakości, wszystkie dostępne w naszym sklepie koszulki patriotyczne będą służyć Ci latami.

Pokazano 1-24 z 32 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 47,00 zł - 100,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove