Katalog

Rozmiar

Koszyk zakupowy

Brak produktów

To be determined Wysyłka
0,00zł Razem

Realizuj zamówienie

Polo

Koszulki polo mają sportowe, sięgające blisko 100 lat korzenie. Jak się dobrze domyślasz, na początku nosili je tenisiści. Następnie zainteresowały golfistów i osoby grające w polo. Koniec końców, trafiły również do szaf „szarych obywateli”. Koszulki Polo łączą w sobie elegancję koszul i wygodę podkoszulek. Będziesz w nich dobrze wyglądał zarówn...

Koszulki polo mają sportowe, sięgające blisko 100 lat korzenie. Jak się dobrze domyślasz, na początku nosili je tenisiści. Następnie zainteresowały golfistów i osoby grające w polo. Koniec końców, trafiły również do szaf „szarych obywateli”. Koszulki Polo łączą w sobie elegancję koszul i wygodę podkoszulek. Będziesz w nich dobrze wyglądał zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i wypadów ze znajomymi czy rodziną. Oferowane przez nas koszulki polo wyróżniają się jednak względem tych z popularnych „sieciówek modowych”. Są stworzone przez Polaków i opowiadają o naszej historii.
Grafiki patriotyczne zawarte na dostępnych w naszym sklepie koszulkach polo nawiązują do symboli narodowych, wydarzeń historycznych i postaci, które odegrały kluczową rolę w budowaniu polskiego Narodu. W ofercie mamy zarówno modele opatrzone delikatnymi symbolami narodowymi, jak i bardziej wyraziste, z dokładnie widocznym Godłem Polski lub inną grafiką. Dzięki doskonałej jakości, wszystkie dostępne w naszym sklepie koszulki patriotyczne będą służyć Ci latami.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 49 elementów