Rowerowe

Promocje

Tagi

Rowerowe

Każdego roku na naszych drogach przybywa rowerzystów. Coraz więcej osób decyduje się na dojazd do pracy na rowerze lub po prostu uprawia rekreacyjną jazdę. Zwykle przygodę z jazdą na rowerze zaczynamy w zwykłej, bawełnianej podkoszulce. Jednak wraz ze wzrostem naszego doświadczenia, rosną wymagania. Niemal wszyscy rowerzyści-amatorzy w pewnym mo...

Każdego roku na naszych drogach przybywa rowerzystów. Coraz więcej osób decyduje się na dojazd do pracy na rowerze lub po prostu uprawia rekreacyjną jazdę. Zwykle przygodę z jazdą na rowerze zaczynamy w zwykłej, bawełnianej podkoszulce. Jednak wraz ze wzrostem naszego doświadczenia, rosną wymagania. Niemal wszyscy rowerzyści-amatorzy w pewnym momencie decydują się na zakup koszulki rowerowej. 

Więcej

Rowerowe  Nie ma produktu w tej kategorii

Dzięki swej budowie, koszulki rowerowe pomagają w odprowadzaniu potu, co znacznie poprawia komfort jazdy. Koszulki rowerowe zwykle wykonywane są z materiałów syntetycznych, ale nie należy się ich obawiać! Są bardzo miękkie i wygodne.
Sklep patriotyczny „Patrioty” dokłada wszelkich starań, aby zaproponować Ci szeroką gamę ubrań patriotycznych wszelkiego typu. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowo trwałe i komfortowe patriotyczne koszulki rowerowe czołowych Polskich producentów. Dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości odzież patriotyczną, spośród której na pewno znajdziesz odpowiednią dla siebie odzież sportową, bluzę z orłem polskim lub koszulkę.