Bez kaptura

Bluzy bez kaptura są idealnym ubraniem na co dzień. Wygodne, dobrze wykonane bluzy patriotyczne, przez lata będą zajmować miejsce w Twojej szafie. Specjalizujemy się w dostarczaniu wyjątkowych ubrań patriotycznych polskich producentów. Rodzime szwalnie, w odróżnieniu do ...

Bluzy bez kaptura są idealnym ubraniem na co dzień. Wygodne, dobrze wykonane bluzy patriotyczne, przez lata będą zajmować miejsce w Twojej szafie. Specjalizujemy się w dostarczaniu wyjątkowych ubrań patriotycznych polskich producentów. Rodzime szwalnie, w odróżnieniu do „zachodnich”, kładą ogromny nacisk na wysoki poziom wykonania produktu, a nie szybką produkcję wątpliwych jakościowo ubrań. Odzież patriotyczną noszą obecnie całe rodziny – mama, tata i dziecko. Ważne jest, aby od najmłodszych lat uświadamiać dziecku, jak ważne w życiu codziennym są Narodowe wartości. Sklep z bluzami patriotycznymi oferuje swoim klientom wyjątkowo trwałe ubrania z motywami patriotycznymi. Odpowiednie dla siebie modele znajdą zarówno pasjonaci militariów, jak również osoby pragnące podkreślić swe korzenie. W ofercie znajdziesz m.in. bluzy Powstanie Warszawskie, z grafikami dotyczącymi husarii, jak również dywizjonu 303 i polskich bohaterów. Staramy się spełnić oczekiwania wszystkich patriotów i patriotek. Posiadamy również damskie bluzy patriotyczne .

Bluza patriotyczna Husaria APNL

VIP - podwyższona jakość materiałów i wykończenia : -- 100% wysokiej jakości, przyjemna stabilizowana bawełna czesankowa -- Gramatura doskonała 400g/m2 Bluza 2463 .

Cena 139,99 zł
dostępna od ręki
Pokazano 1-24 z 154 pozycji

Filtruj według

Cena

Cena

add remove
  • 69,00 zł - 1 200,00 zł

wybór rozmiaru

wybór rozmiaru

add remove

Kolor

Kolor

add remove